WPCargo Custom Field Add-ons - en to he_IL translation catalogue (163 entries)

en: URL Label
he_IL: תווית כתובת URL

en: Open new window?
he_IL: לפתוח חלון חדש?

en: No Selection setup, Please add selection
he_IL: אין הגדרת בחירה, נא הוסף בחירה

en: Here
he_IL: כאן

en: No WPCargo agents, Please add Agents
he_IL: אין סוכני WPCargo, אנא הוסף סוכנים

en: make sure the role assign is "WPCargo Agent".
he_IL: ודא שהקצאת התפקיד היא "סוכן WPCargo".

en:  -- Select Country --
he_IL:  -- בחר מדינה --

en: Delete image
he_IL: מחק תמונה

en: Add Images / Upload Files
he_IL: הוספת תמונות/העלאת קבצים

en: WPCargo Custom Field Add-ons plugin requires <a href="http://wpcargo.com/">WPCargo</a> Free Version to activate
he_IL: תוסף תוספות שדה מותאמות אישית WPCargo דורש <a href="http://wpcargo.com/">WPCargo</a> גרסה חופשית כדי להפעיל

en: WPCargo Custom Field Add-ons plugin requires <a href="http://wpcargo.com/">WPTaskForce License Helper</a> plugin to activate!
he_IL: WPCargo תוסף תוספות שדה מותאם אישית <a href="http://wpcargo.com/">WPCargo דורש WPTaskForce רישיון עוזר</a> תוסף כדי להפעיל!

en: You do not have permissions to view this data.
he_IL: אין לך הרשאות לתצוגת נתונים אלה.

en: Shipper Name
he_IL: שם השולח

en: Phone Number
he_IL: מספר טלפון

en: Address
he_IL: כתובת

en: Email
he_IL: אימייל

en: Receiver Name
he_IL: שם מקלט

en: Type of Shipment
he_IL: סוג המשלוח

en: Courier
he_IL: שליח

en: Mode
he_IL: מצב

en: Payment Mode
he_IL: מצב תשלום

en: Total Freight
he_IL: סה כ הובלה

en: Carrier
he_IL: נושא

en: Carrier Reference No.
he_IL: הפניית מנשא לא.

en: Departure Time
he_IL: זמן ההמראה

en: Origin
he_IL: מקור

en: Destination
he_IL: יעד

en: Pickup Date
he_IL: תאריך

en: Pickup Time
he_IL: זמן האיסוף

en: Expected Delivery Date
he_IL: תאריך מסירה צפוי

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Custom Field Setting
he_IL: הגדרת שדה מותאם אישית

en: CF Setting
he_IL: הגדרת CF

en: Custom Field Settings
he_IL: הגדרות שדה מותאם אישית

en: No options available
he_IL: אין אפשרויות זמינות

en: -- Select One --
he_IL: --בחר אחד--

en: Shipment Information
he_IL: מידע למשלוח

en: Street Address
he_IL: כתובת רחוב

en: City
he_IL: עיר

en: State/Province/Region
he_IL: מדינה/מחוז/אזור

en: Zip/PostCode
he_IL: מיקוד

en: Country
he_IL: מדינה

en: Text
he_IL: טקסט

en: Textarea
he_IL: איזור כיתוב

en: Number
he_IL: מספר

en: Select
he_IL: בחר

en: Multiselect
he_IL: בחירה מרובה

en: Radio
he_IL: רדיו

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: File
he_IL: קובץ

en: Date
he_IL: תאריך

en: Time
he_IL: זמן

en: Date Time
he_IL: תאריך שעה

en: Shipment Number
he_IL: מספר משלוח

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Location
he_IL: מיקום

en: Admin Email
he_IL: מנהל האתר

en: Website Name
he_IL: שם האתר

en: Website URL
he_IL: כתובת האתר

en: Please activate your license key
he_IL: נא הפעל את מפתח הרשיון שלך

en: here
he_IL: כאן

en: Manage Form Fields
he_IL: ניהול שדות טופס

en: Print Waybill
he_IL: הדפס שטר משוב

en: CF Print Waybill
he_IL: CF הדפסת דרך

en: Field Successfully Added!
he_IL: השדה נוסף בהצלחה!

en: Something went wrong in adding field!
he_IL: משהו השתבש בהוספת שדה!

en: Can't process your request, metakey '%s' is a reserved metakey.
he_IL: אין דרך עיבוד הבקשה שלך, metakey '%s' הוא metakey שמור.

en: This plugin requires <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce License Helper</a> plugin to be active!
he_IL: תוסף זה דורש <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">Wptaskforce המסייע מסייע</a> תוסף להיות פעיל!

en: This plugin requires <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">WPCargo</a> plugin to be active!
he_IL: תוסף זה דורש <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">Wpcargo</a> plugin להיות פעיל!

en: Cheating, uh?
he_IL: ? רמאות, אה

en: Add Form Field
he_IL: הוסף שדה טופס

en: Field Type (required)
he_IL: סוג שדה (חובה)

en: --Select One--
he_IL: --בחר אחד--

en: Field Label (required)
he_IL: תווית שדה (חובה)

en: Field description (optional)
he_IL: תיאור שדה (אופציונלי)

en: Field Options for select lists, radio buttons and checkboxes(required)
he_IL: אפשרויות שדה עבור רשימות נבחרות, לחצני אפשרויות ותיבות סימון (נדרש)

en: Comma (,) separated list of options
he_IL: רשימת אפשרויות מופרדת (,) של פסיקים

en: Field meta key
he_IL: מטה-מפתח של שדה

en: Existing
he_IL: קיים (קיים

en: New
he_IL: חדש

en: Is Field required?
he_IL: האם נדרש שדה?

en: Field display options
he_IL: אפשרויות תצוגת שדה

en: What Section do you want to display?
he_IL: איזה מקטע ברצונך להציג?

en: Shipper Information
he_IL: מידע אודות השולח

en: Receiver Information
he_IL: מידע אודות המקלט

en: Do you want to display on search form?
he_IL: האם ברצונך להציג בטופס החיפוש?

en: Is field required on search form?
he_IL: האם שדה נדרש בטופס חיפוש?

en: Do you want to display it on result page?
he_IL: האם ברצונך להציג אותו בדף התוצאות?

en: Select user to NOT access this field
he_IL: בחר משתמש שלא לגשת לשדה זה

en: Not Logged In
he_IL: לא מחובר

en: Note: This option applies only in the front end form using custom field manager.
he_IL: הערה: אפשרות זו חלה רק בטופס החזיתי באמצעות מנהל השדה המותאם אישית.

en: Add Field
he_IL: הוסף שדה

en: Sorry you can't access this page directly.
he_IL: מצטערים, אין באפשרותך לגשת ישירות לדף זה.

en: Edit Form Field
he_IL: ערוך שדה טופס

en: Select user NOT to access this field
he_IL: בחר משתמש שלא כדי לגשת לשדה זה

en: Edit Field
he_IL: ערוך שדה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Select Field to display in Shipper Name Column
he_IL: בחר שדה להצגה בעמודת שם השולף

en: Select Field
he_IL: בחר שדה

en: Select Field to display in Receiver Name Column
he_IL: בחר שדה להצגה בעמודת שם מקלט

en: Save Settings
he_IL: שמור שינויים

en: Form Field List
he_IL: רשימת שדה טופס

en: Label / Association
he_IL: תווית / שיוך

en: Field Key
he_IL: מפתח שדות

en: Type
he_IL: סוג

en: Required
he_IL: נדרש

en: Field Attributes
he_IL: תכונות שדה

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Delete
he_IL: מחק

en: Field Settings
he_IL: הגדרות שדה

en: Print Label Settings
he_IL: הדפס הגדרות תווית

en: Accounts Copy
he_IL: העתק תיקי לקוחות

en: Delivery Date
he_IL: תאריך הספקה

en: Shipper
he_IL: שולח

en: Consignee
he_IL: העתק מיועץ

en: Status: Pending
he_IL: מצב: ממתין

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Product
he_IL: מוצר

en: Save Label
he_IL: שמור תווית

en: Custom Field Code List
he_IL: רשימת קוד שדה מותאמת אישית

en: Note: User Metakey Code to display dynamic data in print label.
he_IL: הערה: קוד Metakey של המשתמש כדי להציג נתונים דינאמיים בתווית הדפסה.

en: Available Shipper Fields
he_IL: שדות שולח זמינים

en: Field Label
he_IL: תווית השדה

en: Metakey Code
he_IL: קוד מטא-מפתח

en: No Field found for Shipper
he_IL: לא נמצא שדה עבור השולף

en: Available Receiver Fields
he_IL: שדות מקלט זמינים

en: No Field found for Receiver
he_IL: לא נמצא שדה עבור מקלט

en: Available Shipment Information Fields
he_IL: שדות מידע משלוח זמינים

en: No Field found for Shipment Information
he_IL: לא נמצא שדה עבור פרטי משלוח

en: Shipper Address
he_IL: כתובת השולח

en: Receiver Address
he_IL: כתובת מגורים של המקבל

en: Description
he_IL: תיאור

en: Qty.
he_IL: כמות.

en: Piece Type
he_IL: סוג הכלי

en: Length
he_IL: אורך

en: Width
he_IL: רוחב

en: Height
he_IL: גובה

en: Weight
he_IL: משקל

en: Consignee Copy
he_IL: העתק מיועץ

en: Shippers Copy
he_IL: שיפרס העתק

en: Print File
he_IL: הדפס קובץ

en: Receiver Details
he_IL: פרטי המקלט:

en: Shipper Details
he_IL: פרטי השולח:

en: Disable Shipper Details Section?
he_IL: הפיכת מקטע פרטי שולח ללא זמין?

en: This settings will remove Shipper Details Section
he_IL: הגדרות אלה יסירו את מקטע פרטי השולשול

en: Disable Receiver Details Section?
he_IL: הפיכת מקטע פרטי מקלט ללא זמין?

en: This settings will remove Receiver Details Section
he_IL: הגדרות אלה יסירו את מקטע פרטי המקלט

en: Disable Shipment Details Section?
he_IL: הפיכת מקטע פרטי משלוח ללא זמין?

en: This settings will remove Shipment Details Section
he_IL: הגדרות אלה יסירו את מקטע פרטי המשלוח

en: Add Field display options
he_IL: הוספת אפשרויות תצוגת שדה

en: Ex. Option 1, Option 2, Option 3
he_IL: לשעבר אפשרות 1, אפשרות 2, אפשרות 3

en: This settings will add additional section for "Field display options" in "Add Form Field" page. Must be comma separated
he_IL: הגדרות אלה יוסיפו מקטע נוסף עבור "אפשרויות תצוגת שדה" בדף "הוספת שדה טופס". חייב להיות מופרד בפסיק

en: (remove)
he_IL: (הסרה)

en: Drop files here or click to upload.
he_IL: שחרר קבצים כאן או לחץ כדי להעלות.

en: Accepted file type :
he_IL: סוג קובץ מקובל :

en: Max Filesize:
he_IL: גודל קבצים מרבי:

en: MB.
he_IL: Mb.

en: Upload File
he_IL: העלה קובץ

en: Select File
he_IL: בחר קובץ

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WPCargo Custom Field Add-ons
he_IL: תוספות שדה מותאמות אישית של WPCargo

note: Description of the plugin/theme
en: Allows you to customized the fields and your needs to display at the front-end. Requires WPCargo plugin to work.
he_IL: מאפשר לך להתאים אישית את השדות ואת הצרכים שלך להצגה בחזית. דורש תוסף WPCargo לעבודה.

note: Author of the plugin/theme
en: <a href="http://wptaskforce.com/">WPTaskForce</a>
he_IL: <a href="http://wptaskforce.com/">כוח משימות</a>
