WPCargo Frontend Manager - en to nl_BE translation catalogue (345 entries)

en: WPCargo Dashboard
nl_BE: WPCargo-dashboard

en: No order has been made.
nl_BE: Er is geen bestelling gedaan.

en: You have been successfully registered.
nl_BE: Je bent met succes geregistreerd.

en: Something went wrong in your registration. Please reload and try again
nl_BE: Er is iets misgegaan in je registratie. Herladen en opnieuw proberen

en: You do not have permissions to view this data.
nl_BE: U hebt geen machtigingen om deze gegevens te bekijken.

en: -- Select One --
nl_BE: -- Selecteer er een --

en: Add Images / Upload Files
nl_BE: Afbeeldingen toevoegen / bestanden uploaden

en: Email
nl_BE: E-mail

en: Are you sure you want to delete this selected Shipment?
nl_BE: Weet u zeker dat u deze geselecteerde zending wilt verwijderen?

en: No shipment selected, Please select atleast one Shipment.
nl_BE: Geen zending geselecteerd, Selecteer ten minste één zending.

en: Something went wrong while processing your request, please reload and try again.
nl_BE: Er is iets misgegaan tijdens het verwerken van uw aanvraag, gelieve opnieuw te laden en opnieuw te proberen.

en: Please enter more characters
nl_BE: Voer meer tekens in

en: Please delete some character
nl_BE: Verwijder een teken

en: Error loading results
nl_BE: Resultaten van het laden van fouten

en: Loading more results
nl_BE: Meer resultaten laden

en: No results found
nl_BE: Geen resultaten gevonden

en: Searching...
nl_BE: Zoeken...

en: Incorrect Email Format.
nl_BE: Onjuiste e-mailindeling.

en: Email already Exist.
nl_BE: E-mail bestaat al.

en: Password NOT matched.
nl_BE: Wachtwoord NIET gematcht.

en: Password must at least 6 Characters.
nl_BE: Wachtwoord moet ten minste 6 tekens.

en: Username
nl_BE: Gebruikersnaam

en: Password
nl_BE: Wachtwoord

en: Are you sure you want to delete section?
nl_BE: Weet u zeker dat u sectie wilt verwijderen?

en: No shipment has been updated
nl_BE: Er is geen zending bijgewerkt

en: Selected Shipements has been updated
nl_BE: Geselecteerde verzendsies zijn bijgewerkt

en: Select an option
nl_BE: Kies een categorie

en: Something went wrong during process, Please try again.
nl_BE: Er is iets misgegaan tijdens het proces, Probeer het opnieuw.

en: Shipment
nl_BE: Zending

en: successfully deleted.
nl_BE: Winkel is verwijderd.

en: This is an existing shipment number.
nl_BE: Dit is een bestaand verzendnummer.

en: &#197;land Islands
nl_BE: &#197;land eilanden

en: Albania
nl_BE: Albanië

en: Algeria
nl_BE: Algerije

en: American Samoa
nl_BE: Amerikanischen Samoa-Inseln

en: Antigua and Barbuda
nl_BE: Antigua und Barbuda

en: Argentina
nl_BE: Argentinië

en: Armenia
nl_BE: Armenien

en: Australia
nl_BE: Australië

en: Austria
nl_BE: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl_BE: Azerbeidzjan

en: Bahrain
nl_BE: Bahrein

en: Belgium
nl_BE: Belgïe

en: Bolivia
nl_BE: Bolivië

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl_BE: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Bosnia and Herzegovina
nl_BE: Bosnië-Herzegovina

en: Bouvet Island
nl_BE: Bouvet eiland

en: Brazil
nl_BE: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl_BE: Brits gebied in de Indische Oceaan

en: British Virgin Islands
nl_BE: Britse Maagdeneilanden

en: Bulgaria
nl_BE: Bulgarije

en: Cayman Islands
nl_BE: Caymaneilanden

en: Central African Republic
nl_BE: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chile
nl_BE: Chili

en: Christmas Island
nl_BE: Christmas Eilanden

en: Cocos (Keeling) Islands
nl_BE: Cocos (Keeling) Eilanden

en: Comoros
nl_BE: Comoren (Unie)

en: Cook Islands
nl_BE: Cook Eilanden

en: Croatia
nl_BE: Kroatië

en: Cura&ccedil;ao
nl_BE: Curaçao

en: Czech Republic
nl_BE: Tsjechische Republiek

en: Denmark
nl_BE: Denemarken

en: Dominican Republic
nl_BE: Dominicaanse Republiek

en: Egypt
nl_BE: Egypte

en: Equatorial Guinea
nl_BE: Equatoriaal-Guinea

en: Estonia
nl_BE: Estland

en: Ethiopia
nl_BE: Ethiopië

en: Falkland Islands
nl_BE: Falklandeilanden

en: Faroe Islands
nl_BE: Faroe Eilanden

en: France
nl_BE: Frankrijk

en: French Guiana
nl_BE: Frans Guyana

en: French Polynesia
nl_BE: Frans Polynesië

en: French Southern Territories
nl_BE: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Georgia
nl_BE: Georgië

en: Germany
nl_BE: Duitsland

en: Greece
nl_BE: Griekenland

en: Greenland
nl_BE: Groenland

en: Guinea
nl_BE: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl_BE: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl_BE: Haïti

en: Heard Island and McDonald Islands
nl_BE: Heard eiland en McDonald Eilanden

en: Hungary
nl_BE: Hongarije

en: Iceland
nl_BE: Ijsland

en: Indonesia
nl_BE: Indonesië

en: Iraq
nl_BE: Irak

en: Ireland
nl_BE: Ierland

en: Isle of Man
nl_BE: Eiland Man

en: Israel
nl_BE: Israël

en: Italy
nl_BE: Italië

en: Ivory Coast
nl_BE: Ivoorkust

en: Jordan
nl_BE: Jordanië

en: Kazakhstan
nl_BE: Kazachstan

en: Kenya
nl_BE: Kenia

en: Kuwait
nl_BE: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl_BE: Kirgizië

en: Latvia
nl_BE: Letland

en: Lebanon
nl_BE: Libanon

en: Libya
nl_BE: Libië

en: Lithuania
nl_BE: Litouwen

en: Luxembourg
nl_BE: Luxemburg

en: Macedonia
nl_BE: Macedonië

en: Madagascar
nl_BE: Madagaskar

en: Malaysia
nl_BE: Maleisië

en: Maldives
nl_BE: Malediven

en: Marshall Islands
nl_BE: Marshall Eilanden

en: Mauritania
nl_BE: Mauritanië

en: Micronesia
nl_BE: Micronesië

en: Moldova
nl_BE: Moldavië

en: Mongolia
nl_BE: Mongolië

en: Morocco
nl_BE: Marokko

en: Namibia
nl_BE: Namibië

en: Netherlands
nl_BE: Nederland

en: New Caledonia
nl_BE: Nieuw-Caledonië

en: New Zealand
nl_BE: Nieuw-Zeeland

en: Norfolk Island
nl_BE: Norfolk eiland

en: Northern Mariana Islands
nl_BE: Noordelijke Mariana eilanden

en: North Korea
nl_BE: Noord-Korea

en: Norway
nl_BE: Noorwegen

en: Palestinian Territory
nl_BE: Palestijns gebied

en: Papua New Guinea
nl_BE: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Philippines
nl_BE: Filippijnen

en: Poland
nl_BE: Polen

en: Reunion
nl_BE: Reunie

en: Romania
nl_BE: Roemenië

en: Russia
nl_BE: Rusland

en: Saint Barth&eacute;lemy
nl_BE: Saint-Barthélemy

en: Saint Kitts and Nevis
nl_BE: Sint-Kitts en Nevis

en: Saint Martin (French part)
nl_BE: Saint Martin (Frans deel)

en: Saint Martin (Dutch part)
nl_BE: Saint Martin (Nederlands deel)

en: Saint Pierre and Miquelon
nl_BE: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl_BE: Saint Vincent en de Grenadines

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nl_BE: São Tomé en Príncipe

en: Saudi Arabia
nl_BE: Saudi-Arabië

en: Serbia
nl_BE: Servië

en: Seychelles
nl_BE: Seychellen

en: Slovakia
nl_BE: Slowakije

en: Slovenia
nl_BE: Slovenië

en: Solomon Islands
nl_BE: Solomoneilanden

en: Somalia
nl_BE: Somalië

en: South Africa
nl_BE: Zuid-Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
nl_BE: South Georgia / Sandwich Islands

en: South Korea
nl_BE: Zuid-Korea

en: South Sudan
nl_BE: Zuid-Soedan

en: Spain
nl_BE: Spanje

en: Sudan
nl_BE: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen
nl_BE: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl_BE: Zweden

en: Switzerland
nl_BE: Zwitserland

en: Syria
nl_BE: Syrië

en: Tajikistan
nl_BE: Tadzjikistan

en: Timor-Leste
nl_BE: Oost-Timor

en: Trinidad and Tobago
nl_BE: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl_BE: Tunesië

en: Turkey
nl_BE: Turkije

en: Turks and Caicos Islands
nl_BE: Turks- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl_BE: Oeganda

en: Ukraine
nl_BE: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl_BE: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom (UK)
nl_BE: Verenigd Koninkrijk (UK)

en: United States (US)
nl_BE: Verenigde Staten (VS)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
nl_BE: Verenigde Staten Kleine afgelegen eilanden

en: United States (US) Virgin Islands
nl_BE: Verenigde Staten Maagdeneilanden

en: Uzbekistan
nl_BE: Oezbekistan

en: Vatican
nl_BE: Vaticaan

en: Wallis and Futuna
nl_BE: Wallis en Futuna

en: Western Sahara
nl_BE: Westelijke Sahara

en: Yemen
nl_BE: Jemen

en: Invoice
nl_BE: Factuurnummer

en: Shipper Information
nl_BE: Informatie over verzender

en: Receiver Information
nl_BE: Ontvangstinformatie

en: Shipment Information
nl_BE: Verzendgegevens

en: Default
nl_BE: Standaard

en: Shipment
nl_BE: Zending

en:  has been successfully saved.
nl_BE:  is opgeslagen.

en: Something went wrong saving your shipment. Please reload and try again
nl_BE: Er is iets misgegaan om uw zending te redden. Herladen en opnieuw proberen

en: Shipper Name
nl_BE: Verzender naam

en: Receiver Name
nl_BE: Naam van de ontvanger

en: Previous
nl_BE: Vorige

en: Next
nl_BE: Volgende

en: Shipment Pagination
nl_BE: Verzendpagination

en: First
nl_BE: Eerste

en: previous
nl_BE: vorige

en: next
nl_BE: Volgende

en: Last
nl_BE: Laatste

en: First Name
nl_BE: Voornaam

en: Last Name
nl_BE: Familienaam

en: Phone
nl_BE: Telefoon

en: Company
nl_BE: Bedrijf

en: Address line 1
nl_BE: Adresregel 1

en: Address line 2
nl_BE: Adres lijn 2

en: City
nl_BE: Stad

en: Postcode / ZIP
nl_BE: Postcode

en: Country
nl_BE: Land

en: State / County
nl_BE: Staat / Provincie

en: Orders
nl_BE: Bestellingen

en: Profile
nl_BE: Profiel

en: Shipments
nl_BE: Zendingen

en: Please activate your license key for WPCargo Frontend Manager
nl_BE: Activeer uw licentiesleutel voor WPCargo Frontend Manager

en: This plugin requires <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce License Helper</a> plugin to be active!
nl_BE: Deze plugin vereist <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce License Helper</a> plugin om actief te zijn!

en: This plugin requires <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">WPCargo</a> plugin to be active!
nl_BE: Deze plugin vereist <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">WPCargo</a> plugin om actief te zijn!

en: This plugin requires <strong>WPCargo Custom Field Add-ons</strong> plugin to be active!
nl_BE: Deze plugin vereist <strong>WPCargo Custom Field Add-ons</strong> plugin om actief te zijn!

en: Cheating, uh?
nl_BE: Vreemdgaan, uh?

en: Frontend Dashboard Settings
nl_BE: Frontend-dashboardinstellingen

en: Frontend Dashboard
nl_BE: Frontend-dashboard

en: Shipment Type
nl_BE: Verzendtype

en: Shipment Number
nl_BE: Verzendnummer

en: Bulk Assign
nl_BE: Bulk toewijzen

en: Print Selected Waybills
nl_BE: Geselecteerde opsierbillen afdrukken

en: BOL
nl_BE: BOL (BOL)

en: Not a member?
nl_BE: Geen lid?

en: Registration
nl_BE: Registratie

en: Register
nl_BE: Registreer

en: Client
nl_BE: Klant

en: Employee
nl_BE: Werknemer

en: Agent
nl_BE: Makelaar

en: Update
nl_BE: Bijwerken

en: From:
nl_BE: Van:

en: Hi there,
nl_BE: Hallo daar,

en: Welcome to %s! Here's how to log in:
nl_BE: Welkom bij %s! Zo log je in:

en: Username: %s
nl_BE: Gebruikersnaam: %s

en: Email: %s
nl_BE: E-mail: %s

en: Password: The one you entered in the registration form. (For security reason, we save encripted password)
nl_BE: Wachtwoord: degene die u hebt ingevoerd in het registratieformulier. (Om veiligheidsredenen slaan we een encripted password op)

en: If you have any problems, please contact me at %s.
nl_BE: Als je problemen hebt, neem dan contact met mij op %s.

en: Thank you for trusting us!
nl_BE: Bedankt dat je ons vertrouwt!

en: New user registration on your site %s:
nl_BE: Nieuwe gebruikersregistratie op uw site %s:

en: From:
nl_BE: Van:

en: To:
nl_BE: Naar:

en: SHIPPER DETAILS:
nl_BE: VERZENDER DETAILS:

en: RECEIVER DETAILS:
nl_BE: DETAILS VAN DE ONTVANGER:

en: PACKAGE DETAILS:
nl_BE: PAKKETDETAILS:

en: Bill of Lading
nl_BE: Vrachtbrief

en: SHIP FROM
nl_BE: SCHIP VAN

en: SHIP TO
nl_BE: VERZENDEN NAAR

en: ADDITIONAL INFORMATION
nl_BE: AANVULLENDE INFORMATIE

en: PACKAGE DETAILS
nl_BE: PAKKETDETAILS:

en: WPCargo Dashboard Attributes
nl_BE: WPCargo-dashboardkenmerken

en: Menu Icon Class
nl_BE: Menupictogramklasse

en: Note: This menu icon will display only in WPCargo Dashboard Template. You can find icons available in
nl_BE: Opmerking: dit menupictogram wordt alleen weergegeven in wpcargo-dashboardsjabloon. U pictogrammen vinden die beschikbaar zijn in

en: ei. dashboard
nl_BE: ei. Dashboard

en: Search
nl_BE: Zoeken

en: Delete
nl_BE: Verwijder

en: Tracking Number
nl_BE: Volgnummer

en: View
nl_BE: Bekijken

en: No shipment found!
nl_BE: Geen zending gevonden!

en: Add registration info to address book
nl_BE: Registratiegegevens toevoegen aan adresboek

en: Note: This data while add to the address book if plugin is installed.
nl_BE: Opmerking: deze gegevens worden toegevoegd aan het adresboek als de plug-in is geïnstalleerd.

en: Select Field
nl_BE: Veld selecteren

en: Disable Create Order
nl_BE: Order maken uitschakelen

en: Note: This will remove the Create Shipment functionality in the front-end dashboard.
nl_BE: Opmerking: hiermee wordt de functionaliteit Verzending maken in het front-end dashboard verwijderd.

en: Allow Employee Access all Shipment?
nl_BE: Werknemer toegang geven tot alle verzending?

en: Note: This will allow wpcargo employee access all the shipment.
nl_BE: Opmerking: Hierdoor heeft de medewerker van wpcargo toegang tot alle verzendingen.

en: Allow Client to Add Shipment?
nl_BE: Client toestaan om verzending toe te voegen?

en: Note: This will allow wpcargo client to add shipment in the dashboard page.
nl_BE: Opmerking: Hierdoor kan de wpcargo-client verzending toevoegen op de dashboardpagina.

en: Set default shipment status
nl_BE: Standaardverzendstatus instellen

en: Select Status
nl_BE: --Status selecteren--

en: NO Status found.
nl_BE: Geen verzendstatus gevonden.

en: Set Page as Frontend Dashboard admin
nl_BE: Pagina instellen als Frontend Dashboard-beheerder

en: Select Page
nl_BE: Selecteer Pagina

en: NO pages found.
nl_BE: Geen pagina's gevonden.

en: Access Frontend Dashboard Roles
nl_BE: Frontend-dashboardrollen openen

en: Note: This options applicable only in front end dashboard.
nl_BE: Opmerking: deze opties zijn alleen van toepassing in het dashboard aan de voorkant.

en: Update Shipments Roles
nl_BE: Rollen van zendingen bijwerken

en: Delete Shipments Roles
nl_BE: Rollen van zendingen verwijderen

en: Enable Chinese Fonts
nl_BE: Chinese lettertypen inschakelen

en: Note: This will add additional font family for simplified chinese fonts. Enable this option only if you use simplified chinese fonts in you site.
nl_BE: Opmerking: hiermee voegt u extra lettertypefamilie toe voor vereenvoudigde Chinese lettertypen. Schakel deze optie alleen in als u vereenvoudigde Chinese lettertypen op uw site gebruikt.

en: Enable Print BOL
nl_BE: Afdrukbol inschakelen

en: Note: This will add additional print functionality for BOL.
nl_BE: Opmerking: Dit voegt extra afdrukfunctionaliteit toe voor BOL.

en: Waybill Paper Size
nl_BE: Papierformaat van de wegbrief

en: Select Size
nl_BE: Grootte selecteren

en: A3
nl_BE: A3 A3

en: A5
nl_BE: A5 A5

en: Letter
nl_BE: Brief

en: Legal
nl_BE: Juridische afdeling

en: Executive
nl_BE: Uitvoerend

en: Waybill Paper Orientation
nl_BE: Waybill Papier oriëntatie

en: Select Orientation
nl_BE: Afdrukstand selecteren

en: Landscape
nl_BE: Liggend

en: Portrait
nl_BE: Staand

en: Print documents on checkout
nl_BE: Documenten afdrukken bij het afrekenen

en: Save Settings
nl_BE: Instellingen opslaan

en: My Account
nl_BE: Mijn account

en: Close
nl_BE: Sluit

en: Upload Avatar
nl_BE: Avatar uploaden

en: Save Avatar
nl_BE: Avatar opslaan

en: Email:
nl_BE: E-mail:

en: Address Information
nl_BE: Adresgegevens

en: Select
nl_BE: Selecteer

en: Add Shipment
nl_BE: Verzending toevoegen

en: Assign shipment to
nl_BE: Zending toewijzen aan

en: -- Select Client --
nl_BE: -- Klant selecteren --

en: -- Select Agent --
nl_BE: Agent selecteren

en: -- Select Employee --
nl_BE: -- Selecteer werknemer --

en: Bulk Shipment Update
nl_BE: Bulkverzendingsupdate

en: Shipment List
nl_BE: Verzendlijst

en: All Status
nl_BE: Alle status

en: All
nl_BE: Alle

en: Show entries
nl_BE: Vermeldingen weergeven

en: entries
nl_BE: posten

en: %s of 100
nl_BE: %s van 100

en: Report for the Month of %s
nl_BE: Verslag van de Maand van %s

en: History
nl_BE: Geschiedenis

en: Error
nl_BE: Fout

en: Please check your Username or Password.
nl_BE: Controleer uw gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Sign in
nl_BE: Aanmelden

en: Username/E-mail
nl_BE: Gebruikersnaam/e-mail

en: Remember me
nl_BE: Onthoud mij

en: Forgot password?
nl_BE: Wachtwoord vergeten?

en: Packages
nl_BE: Pakketten

en: Add Package
nl_BE: Pakket toevoegen

en: Site Logo
nl_BE: Website logo

en: Track Shipment
nl_BE: Verzending volgen

en: Create Shipment
nl_BE: Verzending maken

en: My Profile
nl_BE: Mijn Profiel

en: Notifications
nl_BE: Meldingen

en: Logout
nl_BE: Uitloggen

en: Error 404
nl_BE: Fout 404

en: Shipment not found!
nl_BE: Zending niet gevonden

en: Error Found!
nl_BE: Fout gevonden!

en: Cannot find WPCargo Custom Field Add-ons plugin activated in your system.
nl_BE: Kan niet vinden WPCargo Custom Field Add-ons plugin geactiveerd in uw systeem.

en: Please purchase
nl_BE: Gelieve te kopen

en: WPCargo Custom Field Add-ons
nl_BE: Aangepaste invoegtoepassingen voor WPCargo

en: Order ID
nl_BE: Bestelnummer

en: Date
nl_BE: Datum

en: Order Status
nl_BE: Status van bestelling

en: Shipment Status
nl_BE: Verzendstatus

en: Amount
nl_BE: Bedrag

en: Orders Account
nl_BE: Ordersaccount

en: Personal Information
nl_BE: Persoonlijke gegevens

en: Billing Information
nl_BE: Facturatiegegevens

en: Change Password
nl_BE: Wachtwoord wijzigen

en: New Password
nl_BE: Nieuw wachtwoord

en: Confirm Password
nl_BE: Wachtwoord bevestigen

en: Dear
nl_BE: Beste

en: You have successfully registered!
nl_BE: Je hebt je met succes geregistreerd!

en: A new user has registered!
nl_BE: Een nieuwe gebruiker heeft zich geregistreerd!

en: Name:
nl_BE: Naam:

en: Sorry your are not allowed to access this page!
nl_BE: Sorry dat je niet toegang hebt tot deze pagina!

en: Please contact administrator for your permission.
nl_BE: Neem contact op met de beheerder voor uw toestemming.

en: History Records
nl_BE: Geschiedenisrecords

en: No Shipment History Found.
nl_BE: Geen verzendgeschiedenis gevonden.

en: Update Shipment
nl_BE: Verzending bijwerken

en: Shipper Address
nl_BE: Verzendadres

en: Receiver Address
nl_BE: Adres ontvanger

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WPCargo Frontend Manager
nl_BE: Deze plugin vereist <strong>WPCargo Frontend Manager</strong> plugin om actief te zijn!

note: Description of the plugin/theme
en: WPCargo Frontend Manager provides user dashboard in the frontend of your site and mobile responsive ready. Available shortcode [wpcfe_registration]
nl_BE: WPCargo Frontend Manager biedt gebruikersdashboard in de frontend van uw site en mobiele responsieve kant-en-klaar. Beschikbare shortcode [wpcfe_registration]
