WPCargo Frontend Manager - en to ru_RU translation catalogue (465 entries)

en:  has been successfully saved.
ru_RU:  был успешно сохранен.

en: %s of 100
ru_RU: %s 100

en: &#197;land Islands
ru_RU: Аландские острова

en: -- Select Agent --
ru_RU: Выберите агента

en: -- Select Client --
ru_RU: -- Выберите клиента --

en: -- Select Employee --
ru_RU: -- Выберите сотрудника --

en: -- Select One --
ru_RU: -- Выберите один --

en: A new user has registered!
ru_RU: Новый пользователь зарегистрировался!

en: ADDITIONAL INFORMATION
ru_RU: Дополнительная информация

en: Access Frontend Dashboard Roles
ru_RU: Доступ к ролям панели мониторинга Frontend

en: Add Images / Upload Files
ru_RU: Добавить изображения / Загрузить файлы

en: Add Package
ru_RU: Добавить пакет

en: Add Shipment
ru_RU: Добавление отгрузки

en: Add registration info to address book
ru_RU: Добавление регистрационной информации в адресную книгу

en: Address Information
ru_RU: Адресная информация

en: Address line 1
ru_RU: Адресная строка 1

en: Address line 2
ru_RU: Адресная строка 2

en: Afghanistan
ru_RU: Афганистан

en: Agent
ru_RU: Агент

en: Albania
ru_RU: Албания

en: Algeria
ru_RU: Алжир

en: All
ru_RU: Все

en: All Status
ru_RU: Все статусы

en: Allow Client to Add Shipment?
ru_RU: Разрешить клиенту добавить отгрузку?

en: Allow Employee Access all Shipment?
ru_RU: Разрешить сотруднику доступ ко всем грузам?

en: American Samoa
ru_RU: Американское Самоа

en: Amount
ru_RU: Сумма

en: Andorra
ru_RU: Андорра

en: Angola
ru_RU: Ангола

en: Anguilla
ru_RU: Ангилья

en: Antarctica
ru_RU: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
ru_RU: Антигуа и Барбуда

en: Are you sure you want to delete section?
ru_RU: Вы уверены, что хотите удалить раздел?

en: Are you sure you want to delete this selected Shipment?
ru_RU: Вы уверены, что хотите удалить эту выбранную партию?

en: Argentina
ru_RU: Аргентина

en: Armenia
ru_RU: Армения

en: Aruba
ru_RU: Аруба

en: Assign shipment to
ru_RU: Назначить отгрузку

en: Australia
ru_RU: Австралия

en: Austria
ru_RU: Австрия

en: Azerbaijan
ru_RU: Азербайджан

en: BOL
ru_RU: Бол

en: Bahamas
ru_RU: Багамские острова

en: Bahrain
ru_RU: Бахрейн

en: Bangladesh
ru_RU: Бангладеш

en: Barbados
ru_RU: Барбадос

en: Belarus
ru_RU: Беларусь

en: Belau
ru_RU: Белау

en: Belgium
ru_RU: Бельгия

en: Belize
ru_RU: Белиз

en: Benin
ru_RU: Бенин

en: Bermuda
ru_RU: Бермудские острова

en: Bhutan
ru_RU: Бутан

en: Bill of Lading
ru_RU: Билль о Лэдининге

en: Billing Information
ru_RU: Платежная информация

en: Bolivia
ru_RU: Боливия

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
ru_RU: Бонайре, Синт-Эстатиус и Саба

en: Bosnia and Herzegovina
ru_RU: Босния и Герцеговина

en: Botswana
ru_RU: Ботсвана

en: Bouvet Island
ru_RU: Остров Буве

en: Brazil
ru_RU: Бразилия

en: British Indian Ocean Territory
ru_RU: Британская территория Индийского океана

en: British Virgin Islands
ru_RU: Британские Виргинские острова

en: Brunei
ru_RU: Бруней

en: Bulgaria
ru_RU: Болгария

en: Bulk Assign
ru_RU: Привязка

en: Bulk Shipment Update
ru_RU: Массовое обновление отгрузки

en: Burkina Faso
ru_RU: Буркина-Фасо

en: Burundi
ru_RU: Бурунди

en: Cambodia
ru_RU: Камбоджа

en: Cameroon
ru_RU: Камерун

en: Canada
ru_RU: Канада

en: Cannot find WPCargo Custom Field Add-ons plugin activated in your system.
ru_RU: Не можете найти плагин WPCargo Custom Field Add-ons, активированный в вашей системе.

en: Cape Verde
ru_RU: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
ru_RU: Каймановы острова

en: Central African Republic
ru_RU: Центрально-Африканская Республика

en: Chad
ru_RU: Чад

en: Change Password
ru_RU: Изменить пароль

en: Cheating, uh?
ru_RU: Обман, а?

en: Chile
ru_RU: Чили

en: China
ru_RU: Китай

en: Christmas Island
ru_RU: Остров Рождества

en: City
ru_RU: Город

en: Client
ru_RU: Клиент

en: Close
ru_RU: Закрыть

en: Cocos (Keeling) Islands
ru_RU: Кокосовые (Килинг) острова

en: Colombia
ru_RU: Колумбия

en: Comoros
ru_RU: Коморские острова

en: Company
ru_RU: Компания

en: Confirm Password
ru_RU: Подтвердите пароль

en: Congo (Brazzaville)
ru_RU: Конго (Браззавиль)

en: Congo (Kinshasa)
ru_RU: Конго (Киншаса)

en: Cook Islands
ru_RU: Острова Кука

en: Copyright
ru_RU: Копирайт

en: Costa Rica
ru_RU: Коста-Рика

en: Country
ru_RU: Страна

en: Create Shipment
ru_RU: Создать Отгрузку

en: Croatia
ru_RU: Хорватия

en: Cuba
ru_RU: Куба

en: Cyprus
ru_RU: Кипр

en: Czech Republic
ru_RU: Чехия

en: Dashboard
ru_RU: Панель управления

en: Date
ru_RU: Дата

en: Dear
ru_RU: Уважаемый

en: Default
ru_RU: По умолчанию

en: Delete
ru_RU: Удалить

en: Delete Shipments Roles
ru_RU: Удаление ролей поставок

en: Denmark
ru_RU: Дания

en: Disable Create Order
ru_RU: Отключить заказ на создание

en: Djibouti
ru_RU: Джибути

en: Dominica
ru_RU: Доминика

en: Dominican Republic
ru_RU: Доминиканская Республика

en: Download
ru_RU: Скачать

en: Ecuador
ru_RU: Эквадор

en: Egypt
ru_RU: Египет

en: El Salvador
ru_RU: Сальвадор

en: Email already Exist.
ru_RU: Электронная почта уже существует.

en: Employee
ru_RU: Сотрудник

en: Enable Chinese Fonts
ru_RU: Включить китайские шрифты

en: Enable Print BOL
ru_RU: Включить печать BOL

en: Equatorial Guinea
ru_RU: Экваториальная Гвинея

en: Eritrea
ru_RU: Эритрея

en: Error
ru_RU: Ошибка

en: Error 404
ru_RU: Ошибка 404

en: Error Found!
ru_RU: Ошибка найдена!

en: Error loading results
ru_RU: Результаты загрузки ошибок

en: Estonia
ru_RU: Эстония

en: Ethiopia
ru_RU: Эфиопия

en: Executive
ru_RU: Исполнительный

en: Falkland Islands
ru_RU: Фолклендские острова

en: Faroe Islands
ru_RU: Фарерские острова

en: Fiji
ru_RU: Фиджи

en: Filter
ru_RU: Фильтр

en: Finland
ru_RU: Финляндия

en: First
ru_RU: Первый

en: First Name
ru_RU: Имя

en: Folio
ru_RU: Фолио

en: Forgot password?
ru_RU: Забыли пароль?

en: France
ru_RU: Франция

en: French Guiana
ru_RU: Французская Гвиана

en: French Polynesia
ru_RU: Французская Полинезия

en: French Southern Territories
ru_RU: Южные Французские Территории

en: From:
ru_RU: От:

en: From:
ru_RU: От:

en: Frontend Dashboard
ru_RU: Панель управления

en: Frontend Dashboard Settings
ru_RU: Настройка интерфейса управления

en: Gabon
ru_RU: Габон

en: Gambia
ru_RU: Гамбия

en: Georgia
ru_RU: Грузия

en: Germany
ru_RU: Германия

en: Ghana
ru_RU: Гана

en: Gibraltar
ru_RU: Гибралтар

en: Greece
ru_RU: Греция

en: Greenland
ru_RU: Гренландия

en: Grenada
ru_RU: Гренада

en: Guadeloupe
ru_RU: Гваделупа

en: Guam
ru_RU: Гуам

en: Guatemala
ru_RU: Гватемала

en: Guernsey
ru_RU: Гернси

en: Guinea
ru_RU: Гвинея

en: Guinea-Bissau
ru_RU: Гвинея-Бисау

en: Guyana
ru_RU: Гайана

en: Haiti
ru_RU: Гаити

en: Heard Island and McDonald Islands
ru_RU: Остров Херд и острова Макдональд

en: Hi Admin,
ru_RU: Привет Админ,

en: Hi there,
ru_RU: Привет,

en: History
ru_RU: История

en: History Records
ru_RU: Записи истории

en: Honduras
ru_RU: Гондурас

en: Hong Kong
ru_RU: Гонконг

en: Hungary
ru_RU: Венгрия

en: Iceland
ru_RU: Исландия

en: If you have any problems, please contact me at %s.
ru_RU: Если у вас есть какие-либо проблемы, пожалуйста, свяжитесь со мной по %s.

en: Incorrect Email Format.
ru_RU: Неправильный формат электронной почты.

en: India
ru_RU: Индия

en: Indonesia
ru_RU: Индонезия

en: Invoice
ru_RU: Счет

en: Iran
ru_RU: Иран

en: Iraq
ru_RU: Ирак

en: Ireland
ru_RU: Ирландия

en: Isle of Man
ru_RU: Остров Мэн

en: Israel
ru_RU: Израиль

en: Italy
ru_RU: Италия

en: Ivory Coast
ru_RU: Кот-д'Ивуар

en: Jamaica
ru_RU: Ямайка

en: Japan
ru_RU: Япония

en: Jersey
ru_RU: Джерси

en: Jordan
ru_RU: Иордания

en: Kazakhstan
ru_RU: Казахстан

en: Kenya
ru_RU: Кения

en: Kiribati
ru_RU: Кирибати

en: Kuwait
ru_RU: Кувейт

en: Kyrgyzstan
ru_RU: Киргизтан

en: Label
ru_RU: Метка

en: Landscape
ru_RU: Пейзаж

en: Laos
ru_RU: Лаос

en: Last
ru_RU: Последний

en: Last Name
ru_RU: Фамилия

en: Latvia
ru_RU: Латвия

en: Lebanon
ru_RU: Ливан

en: Legal
ru_RU: Юридическая информация

en: Lesotho
ru_RU: Лесото

en: Letter
ru_RU: Письмо

en: Liberia
ru_RU: Либерия

en: Libya
ru_RU: Ливия

en: Liechtenstein
ru_RU: Лихтенштейн

en: Lithuania
ru_RU: Литва

en: Loading more results
ru_RU: Загрузка большего результата

en: Login
ru_RU: Войти

en: Logout
ru_RU: Выйти

en: Luxembourg
ru_RU: Люксембург

en: Macao S.A.R., China
ru_RU: Макао особый административный район, Китай

en: Macedonia
ru_RU: Македония

en: Madagascar
ru_RU: Мадагаскар

en: Malawi
ru_RU: Малави

en: Malaysia
ru_RU: Малайзия

en: Maldives
ru_RU: Мальдивы

en: Mali
ru_RU: Мали

en: Malta
ru_RU: Мальта

en: Marshall Islands
ru_RU: Маршалловы острова

en: Martinique
ru_RU: Мартиника

en: Mauritania
ru_RU: Мавритания

en: Mauritius
ru_RU: Маврикий

en: Mayotte
ru_RU: Майотта

en: Menu Icon Class
ru_RU: Класс иконки меню

en: Mexico
ru_RU: Мексика

en: Micronesia
ru_RU: Микронезия

en: Moldova
ru_RU: Молдова

en: Monaco
ru_RU: Монако

en: Mongolia
ru_RU: Монголия

en: Montenegro
ru_RU: Черногория

en: Montserrat
ru_RU: Монсеррат

en: Morocco
ru_RU: Марокко

en: Mozambique
ru_RU: Мозамбик

en: My Account
ru_RU: Мой аккаунт

en: My Profile
ru_RU: Мой профиль

en: Myanmar
ru_RU: Мьянма

en: NO Status found.
ru_RU: Статус груза не найден.

en: NO pages found.
ru_RU: Нет страниц найдено.

en: Name:
ru_RU: Имя:

en: Namibia
ru_RU: Намибия

en: Nauru
ru_RU: Науру

en: Nepal
ru_RU: Непал

en: Netherlands
ru_RU: Нидерланды

en: New Caledonia
ru_RU: Новая Каледония

en: New Password
ru_RU: Новый пароль

en: New Zealand
ru_RU: Новая Зеландия

en: New user registration on your site %s:
ru_RU: Регистрация нового пользователя на вашем сайте %s:

en: Next
ru_RU: Следующий

en: Nicaragua
ru_RU: Никарагуа

en: Niger
ru_RU: Нигер

en: Nigeria
ru_RU: Нигерия

en: Niue
ru_RU: Ниуэ

en: No Shipment History Found.
ru_RU: История отгрузок не найдена.

en: No order has been made.
ru_RU: Заказ не был сделан.

en: No results found
ru_RU: Результатов не найдено

en: No shipment found!
ru_RU: Груз не найден!

en: No shipment has been updated
ru_RU: Отгрузка не была обновлена

en: No shipment selected, Please select atleast one Shipment.
ru_RU: Никакая партия не выбрана, Пожалуйста выберите atleast одно Перевозка.

en: Norfolk Island
ru_RU: Остров Норфолк

en: North Korea
ru_RU: Северная Корея

en: Northern Mariana Islands
ru_RU: Северные Марианские Острова

en: Norway
ru_RU: Норвегия

en: Not a member?
ru_RU: Не зарегистрированы?

en: Note: This data while add to the address book if plugin is installed.
ru_RU: Примечание: Эти данные добавляются в адресную книгу при установке плагина.

en: Note: This menu icon will display only in WPCargo Dashboard Template. You can find icons available in
ru_RU: Примечание: Этот значок меню будет отображаться только в шаблоне wpCargo Dashboard. Вы можете найти значки, доступные в

en: Note: This options applicable only in front end dashboard.
ru_RU: Примечание: Эти параметры применимы только в панели мониторинга переднего конца.

en: Note: This will add additional font family for simplified chinese fonts. Enable this option only if you use simplified chinese fonts in you site.
ru_RU: Примечание: Это добавит дополнительное семейство шрифтов для упрощенных китайских шрифтов. Включите эту опцию только в том случае, если вы используете упрощенные китайские шрифты на сайте.

en: Note: This will add additional print functionality for BOL.
ru_RU: Примечание: Это добавит дополнительную функциональность печати для BOL.

en: Note: This will allow wpcargo client to add shipment in the dashboard page.
ru_RU: Примечание: Это позволит клиенту wpcargo добавить отгрузку на странице панели мониторинга.

en: Note: This will allow wpcargo employee access all the shipment.
ru_RU: Примечание: Это позволит сотруднику wpcargo получить доступ ко всему грузу.

en: Note: This will remove the Create Shipment functionality in the front-end dashboard.
ru_RU: Примечание: Это позволит удалить функциональность Create Shipment в передней панели мониторинга.

en: Notifications
ru_RU: Уведомления

en: Oman
ru_RU: Оман

en: Order ID
ru_RU: ID заказа

en: Order Status
ru_RU: Статус заказа

en: Orders
ru_RU: Заказы

en: Orders Account
ru_RU: Счет заказов

en: PACKAGE DETAILS
ru_RU: Сведения о пакете

en: PACKAGE DETAILS:
ru_RU: Сведения о пакете

en: Packages
ru_RU: Пакеты

en: Pakistan
ru_RU: Пакистан

en: Palestinian Territory
ru_RU: Палестинская территория

en: Panama
ru_RU: Панама

en: Papua New Guinea
ru_RU: Папуа Новая Гвинея

en: Paraguay
ru_RU: Парагвай

en: Password
ru_RU: Пароль

en: Password NOT matched.
ru_RU: Пароль НЕ соответствует.

en: Password must at least 6 Characters.
ru_RU: Пароль должен не менее 6 символов.

en: Password: The one you entered in the registration form. (For security reason, we save encripted password)
ru_RU: Пароль: тот, который вы ввели в регистрационную форму. (По соображениям безопасности мы экономим уколобленный пароль)

en: Personal Information
ru_RU: Личная информация

en: Peru
ru_RU: Перу

en: Philippines
ru_RU: Филиппины

en: Phone
ru_RU: Телефон

en: Pitcairn
ru_RU: Острова Питкэрн

en: Please activate your license key for WPCargo Frontend Manager
ru_RU: Пожалуйста, активируйте свой лицензионный ключ для WPCargo Frontend Manager

en: Please check your Username or Password.
ru_RU: Пожалуйста, проверьте свое имя пользователя или пароль.

en: Please contact administrator for your permission.
ru_RU: Пожалуйста, свяжитесь с администратором для получения вашего разрешения.

en: Please delete some character
ru_RU: Пожалуйста, удалите некоторый символ

en: Please enter more characters
ru_RU: Пожалуйста, введите больше символов

en: Please purchase
ru_RU: Пожалуйста, купите

en: Poland
ru_RU: Польша

en: Portrait
ru_RU: Портрет

en: Portugal
ru_RU: Португалия

en: Postcode / ZIP
ru_RU: Почтовый индекс

en: Previous
ru_RU: Предыдущий

en: Print
ru_RU: Печать

en: Print Selected Waybills
ru_RU: Печать Выбранные Waybills

en: Print documents on checkout
ru_RU: Печать документов при оформлении заказа

en: Profile
ru_RU: Профиль

en: Puerto Rico
ru_RU: Пуэрто-Рико

en: Qatar
ru_RU: Катар

en: RECEIVER DETAILS:
ru_RU: Подробная информация о приемнике

en: Receiver Address
ru_RU: Адрес получателя

en: Receiver Information
ru_RU: Информация о получателе

en: Receiver Name
ru_RU: Имя получателя

en: Register
ru_RU: Регистрация

en: Registration
ru_RU: Регистрация

en: Remember me
ru_RU: Запомнить меня

en: Report for the Month of %s
ru_RU: Отчет за Месяц %s

en: Reunion
ru_RU: Реюньон

en: Romania
ru_RU: Румыния

en: Russia
ru_RU: Россия

en: Rwanda
ru_RU: Руанда

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
ru_RU: Сан-Томе и Принсипи

en: SHIP FROM
ru_RU: КОРАБЛЬ ОТ

en: SHIP TO
ru_RU: КОРАБЛЬ В

en: SHIPPER DETAILS:
ru_RU: Детали грузоотза

en: Saint Barth&eacute;lemy
ru_RU: Сен-Бартелеми

en: Saint Helena
ru_RU: Остров Святой Елены

en: Saint Kitts and Nevis
ru_RU: Сент-Китс и Невис

en: Saint Lucia
ru_RU: Сент-Люсия

en: Saint Martin (Dutch part)
ru_RU: Сен-Мартен (немецкая часть)

en: Saint Martin (French part)
ru_RU: Сен-Мартен (Французская часть)

en: Saint Pierre and Miquelon
ru_RU: Сен-Пьер и Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
ru_RU: Святой Винсент и Гренадины

en: Samoa
ru_RU: Самоа

en: San Marino
ru_RU: Сан - Марино

en: Saudi Arabia
ru_RU: Саудовская Аравия

en: Save Avatar
ru_RU: Сохранить Аватар

en: Save Settings
ru_RU: Сохранить настройки

en: Search
ru_RU: Поиск

en: Searching...
ru_RU: Поиск...

en: Select
ru_RU: Выбрать

en: Select Field
ru_RU: Выбрать Поле

en: Select Orientation
ru_RU: Выберите Ориентацию

en: Select Page
ru_RU: Выбрать страницу

en: Select Size
ru_RU: Выберите размер стрелки

en: Select Status
ru_RU: Выберите статус

en: Select an option
ru_RU: Выберите вариант

en: Selected Shipements has been updated
ru_RU: Выбранные Shipements были обновлены

en: Senegal
ru_RU: Сенегал

en: Serbia
ru_RU: Сербия

en: Set Page as Frontend Dashboard admin
ru_RU: Установите страницу в качестве администратора панели мониторинга Frontend

en: Set default shipment status
ru_RU: Установить статус отгрузки по умолчанию

en: Seychelles
ru_RU: Сейшельские острова

en: Shipment
ru_RU: Отправка

en: Shipment Information
ru_RU: Информация о перевозках

en: Shipment List
ru_RU: Перечень отгрузок

en: Shipment Number
ru_RU: Номер отправления

en: Shipment Pagination
ru_RU: Отгрузка Пагинация

en: Shipment Status
ru_RU: Статус груза:

en: Shipment Type
ru_RU: Тип отгрузки

en: Shipment not found!
ru_RU: Груз не найден

en: Shipments
ru_RU: Отправки

en: Shipper Address
ru_RU: Адрес грузоотза

en: Shipper Information
ru_RU: Информация о грузоотзах

en: Shipper Name
ru_RU: Имя грузоотза

en: Show entries
ru_RU: Показать записи

en: Sierra Leone
ru_RU: Сьерра-Леоне

en: Sign in
ru_RU: Войти

en: Singapore
ru_RU: Сингапур

en: Site Logo
ru_RU: Логотип сайта

en: Slovakia
ru_RU: Словакия

en: Slovenia
ru_RU: Словения

en: Solomon Islands
ru_RU: Соломоновы острова

en: Somalia
ru_RU: Сомали

en: Something went wrong during process, Please try again.
ru_RU: Что-то пошло не так во время процесса, пожалуйста, попробуйте еще раз.

en: Something went wrong in your registration. Please reload and try again
ru_RU: Что-то пошло не так в вашей регистрации. Пожалуйста, перезагрузить и попробуйте еще раз

en: Something went wrong saving your shipment. Please reload and try again
ru_RU: Что-то пошло не так, спасая ваш груз. Пожалуйста, перезагрузить и попробуйте еще раз

en: Something went wrong while processing your request, please reload and try again.
ru_RU: Что-то пошло не так при обработке запроса, пожалуйста, перезагрузите и попробуйте еще раз.

en: Sorry your are not allowed to access this page!
ru_RU: Извините, что не можете получить доступ к этой странице!

en: South Africa
ru_RU: Южная Африка

en: South Georgia/Sandwich Islands
ru_RU: Южная Георгия/Сандвичевы острова

en: South Korea
ru_RU: Южная Корея

en: South Sudan
ru_RU: Южный Судан

en: Spain
ru_RU: Испания

en: Sri Lanka
ru_RU: Шри Ланка

en: State / County
ru_RU: Область / Страна

en: Status
ru_RU: Статус

en: Sudan
ru_RU: Судан

en: Suriname
ru_RU: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen
ru_RU: Шпицберген и Ян-Майен

en: Swaziland
ru_RU: Свазиленд

en: Sweden
ru_RU: Швеция

en: Switzerland
ru_RU: Швейцария

en: Syria
ru_RU: Сирия

en: Tabloid
ru_RU: Таблоид

en: Taiwan
ru_RU: Тайвань

en: Tajikistan
ru_RU: Таджикистан

en: Tanzania
ru_RU: Танзания

en: Thailand
ru_RU: Тайланд

en: Thank you for trusting us!
ru_RU: Спасибо, что доверились нам!

en: This is an existing shipment number.
ru_RU: Это существующий номер отгрузки.

en: This plugin requires <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce License Helper</a> plugin to be active!
ru_RU: Этот плагин требует <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce Лицензия Помощник плагин,</a> чтобы быть активным!

en: This plugin requires <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">WPCargo</a> plugin to be active!
ru_RU: Этот плагин требует <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">WPCargo плагин,</a> чтобы быть активным!

en: This plugin requires <strong>WPCargo Custom Field Add-ons</strong> plugin to be active!
ru_RU: Этот плагин требует <strong>WPCargo пользовательских полевых надстройок плагин,</strong> чтобы быть активным!

en: Timor-Leste
ru_RU: Восточный Тимор

en: To:
ru_RU: Кому:

en: Togo
ru_RU: Того

en: Tokelau
ru_RU: Токелау

en: Tonga
ru_RU: Тонга

en: Track Shipment
ru_RU: Отслеживание посылки

en: Tracking Number
ru_RU: Трек-номер

en: Trinidad and Tobago
ru_RU: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
ru_RU: Тунис

en: Turkey
ru_RU: Турция

en: Turkmenistan
ru_RU: Туркменистан

en: Turks and Caicos Islands
ru_RU: Острова Теркс и Кайкос

en: Tuvalu
ru_RU: Тувалу

en: Uganda
ru_RU: Уганда

en: Ukraine
ru_RU: Украина

en: United Arab Emirates
ru_RU: Объединённые Арабские Эмираты

en: United Kingdom (UK)
ru_RU: Великобритания

en: United States (US)
ru_RU: США (США)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
ru_RU: Соединённые Штаты Америки "США" внешние малые острова

en: United States (US) Virgin Islands
ru_RU: Соединённые Штаты Америки "США" Виргинские острова

en: Update
ru_RU: Обновить

en: Update Shipment
ru_RU: Обновление отгрузки

en: Update Shipments Roles
ru_RU: Обновление роли поставок

en: Upload Avatar
ru_RU: Загрузить Аватар

en: Uruguay
ru_RU: Уругвай

en: Username
ru_RU: Имя пользователя

en: Username/E-mail
ru_RU: Имя пользователя или адрес электронной почты

en: Username: %s
ru_RU: Имя пользователя: %s

en: Uzbekistan
ru_RU: Узбекистан

en: Vanuatu
ru_RU: Вануату

en: Vatican
ru_RU: Ватикан

en: Venezuela
ru_RU: Венесуэла

en: Vietnam
ru_RU: Вьетнам

en: View
ru_RU: Просмотр

en: WPCargo Custom Field Add-ons
ru_RU: Дополнения WPCargo Custom Field

en: WPCargo Dashboard
ru_RU: Панель мониторинга WPCargo

en: WPCargo Dashboard Attributes
ru_RU: Атрибуты панели WPCargo

en: WPCargo Dashboard Sidebar Menu
ru_RU: WPCargo Приборная панель Боковой панели Меню

en: WPCargo Dashboard Top Menu
ru_RU: WPCargo Панель мониторинга Топ Меню

en: WPCargo Frontend Manager
ru_RU: Этот плагин требует <strong>WPCargo Frontend Manager плагин,</strong> чтобы быть активным!

en: WPCargo Frontend Manager provides user dashboard in the frontend of your site and mobile responsive ready. Available shortcode [wpcfe_registration]
ru_RU: WPCargo Frontend Manager предоставляет пользовательской панели мониторинга в интерфейсе вашего сайта и мобильный отзывчивый готов. Доступный короткий код (wpcfe_registration)

en: Wallis and Futuna
ru_RU: Уоллис и Футуна

en: Waybill
ru_RU: Накладной

en: Waybill Paper Orientation
ru_RU: Ориентация на бумагу Waybill

en: Waybill Paper Size
ru_RU: Размер бумаги Waybill

en: Welcome to %s! Here's how to log in:
ru_RU: Добро пожаловать в% s! Вот как войти в систему:

en: Western Sahara
ru_RU: Западная Сахара

en: Yemen
ru_RU: Йемен

en: You do not have permissions to view this data.
ru_RU: У вас нет разрешений на просмотр этих данных.

en: You have been successfully registered.
ru_RU: Вы успешно зарегистрированы.

en: You have successfully registered!
ru_RU: Вы успешно зарегистрировались!

en: Zambia
ru_RU: Замбия

en: Zimbabwe
ru_RU: Зимбабве

en: ei. dashboard
ru_RU: Ei. Панели мониторинга

en: entries
ru_RU: записи

en: next
ru_RU: следующий

en: previous
ru_RU: предыдущий

en: successfully deleted.
ru_RU: успешно удалено.
