WPCargo Frontend Manager - en to fr_CA translation catalogue (379 entries)

en: WPCargo Dashboard
fr_CA: Tableau de bord WPCargo

en: No order has been made.
fr_CA: Aucune commande n’a été faite.

en: You have been successfully registered.
fr_CA: Vous vous êtes inscrit(e) avec succès!

en: Something went wrong in your registration. Please reload and try again
fr_CA: Quelque chose s’est mal passé dans votre inscription. S’il vous plaît recharger et essayer à nouveau

en: You do not have permissions to view this data.
fr_CA: Vous n’avez pas les autorisations pour afficher ces données.

en: -- Select One --
fr_CA: --Sélectionnez Un--

en: Add Images / Upload Files
fr_CA: Ajouter des images / Télécharger des fichiers

en: Email
fr_CA: Courriel

en: Are you sure you want to delete this selected Shipment?
fr_CA: Etes-vous sûr que vous souhaitez supprimer cet envoi sélectionné ?

en: No shipment selected, Please select atleast one Shipment.
fr_CA: Aucune expédition sélectionnée, veuillez sélectionner atleast une expédition.

en: Something went wrong while processing your request, please reload and try again.
fr_CA: Quelque chose s’est mal passé lors du traitement de votre demande, s’il vous plaît recharger et essayer à nouveau.

en: Please enter more characters
fr_CA: S’il vous plaît entrer plus de personnages

en: Please delete some character
fr_CA: S’il vous plaît supprimer un certain caractère

en: Error loading results
fr_CA: Résultats de chargement des erreurs

en: Loading more results
fr_CA: Chargement de plus de résultats

en: No results found
fr_CA: Aucun résultat trouvé

en: Searching...
fr_CA: Commencer à chercher

en: Incorrect Email Format.
fr_CA: Format d’email incorrect.

en: Email already Exist.
fr_CA: E-mail existent déjà.

en: Password NOT matched.
fr_CA: Mot de passe non apparié.

en: Password must at least 6 Characters.
fr_CA: Mot de passe doit au moins 6 caractères.

en: Username
fr_CA: Nom d'utilisateur

en: Password
fr_CA: Mot de passe

en: Download
fr_CA: Télécharger

en: Are you sure you want to delete section?
fr_CA: Etes-vous sûr que vous souhaitez supprimer la section?

en: No shipment has been updated
fr_CA: Aucune expédition n’a été mise à jour

en: Selected Shipements has been updated
fr_CA: Certains shipements ont été mis à jour

en: Select an option
fr_CA: Sélectionnez une option

en: Something went wrong during process, Please try again.
fr_CA: Quelque chose s’est mal passé pendant le processus, S’il vous plaît essayer à nouveau.

en: Shipment
fr_CA: Expédition

en: successfully deleted.
fr_CA: Stocker supprimé avec succès.

en: This is an existing shipment number.
fr_CA: Il s’agit d’un numéro d’expédition existant.

en: &#197;land Islands
fr_CA: & #197; îles terrestres

en: Albania
fr_CA: Albanie

en: Algeria
fr_CA: Algérie

en: American Samoa
fr_CA: Samoa Américaine

en: Andorra
fr_CA: Andorre

en: Antarctica
fr_CA: Antarctique

en: Antigua and Barbuda
fr_CA: Antigua et Barbuda

en: Argentina
fr_CA: Argentine

en: Armenia
fr_CA: Arménie

en: Australia
fr_CA: Australie

en: Austria
fr_CA: Autriche

en: Azerbaijan
fr_CA: Azerbaïjan

en: Bahrain
fr_CA: Bahreïn

en: Barbados
fr_CA: Barbade

en: Belarus
fr_CA: Biélorussie

en: Belgium
fr_CA: Belgique

en: Benin
fr_CA: Bénin

en: Bermuda
fr_CA: Bermudes

en: Bhutan
fr_CA: Bhoutan

en: Bolivia
fr_CA: Bolivie

en: Bosnia and Herzegovina
fr_CA: Bosnie Herzégovine

en: Bouvet Island
fr_CA: Ile Bouvet

en: Brazil
fr_CA: Brésil

en: British Indian Ocean Territory
fr_CA: Territorio Británico del Océano Índico

en: British Virgin Islands
fr_CA: Îles Vierges Britanniques

en: Brunei
fr_CA: Brunéi

en: Bulgaria
fr_CA: Bulgarie

en: Cambodia
fr_CA: Cambodge

en: Cameroon
fr_CA: Cameroun

en: Cape Verde
fr_CA: Cap Vert

en: Cayman Islands
fr_CA: Îles Caïmans

en: Central African Republic
fr_CA: République Centrafricaine

en: Chad
fr_CA: Tchad

en: Chile
fr_CA: Chili

en: China
fr_CA: Chine

en: Christmas Island
fr_CA: Île Christmas

en: Cocos (Keeling) Islands
fr_CA: Îles Cocos (Keeling)

en: Colombia
fr_CA: Colombie

en: Comoros
fr_CA: Comores

en: Cook Islands
fr_CA: Îles Cook

en: Croatia
fr_CA: Croatie

en: Cura&ccedil;ao
fr_CA: Curaçao

en: Cyprus
fr_CA: Chypre

en: Czech Republic
fr_CA: République Tchèque

en: Dominica
fr_CA: Dominique

en: Dominican Republic
fr_CA: République Dominicaine

en: Ecuador
fr_CA: Équateur

en: Egypt
fr_CA: Egypte

en: El Salvador
fr_CA: Salvador

en: Equatorial Guinea
fr_CA: Guinée Équatoriale

en: Eritrea
fr_CA: Eritrée

en: Estonia
fr_CA: Estonie

en: Ethiopia
fr_CA: Éthiopie

en: Falkland Islands
fr_CA: Îles Malouines

en: Faroe Islands
fr_CA: Îles Féroé

en: Finland
fr_CA: Finlande

en: French Guiana
fr_CA: Guyane Française

en: French Polynesia
fr_CA: Polynésie Française

en: French Southern Territories
fr_CA: Terres Australes Françaises

en: Gambia
fr_CA: Gambie

en: Georgia
fr_CA: Georgie

en: Germany
fr_CA: Allemagne

en: Greece
fr_CA: Grèce

en: Greenland
fr_CA: Groënland

en: Grenada
fr_CA: Grenade

en: Guernsey
fr_CA: Guernesey

en: Guinea
fr_CA: Guinée

en: Guinea-Bissau
fr_CA: Guinée-Bissau

en: Guyana
fr_CA: Guyane

en: Haiti
fr_CA: Haïti

en: Hungary
fr_CA: Hongrie

en: Iceland
fr_CA: Islande

en: India
fr_CA: Inde

en: Indonesia
fr_CA: Indonésie

en: Iraq
fr_CA: Irak

en: Ireland
fr_CA: Irlande

en: Isle of Man
fr_CA: Île de Man

en: Israel
fr_CA: Israël

en: Italy
fr_CA: Italie

en: Ivory Coast
fr_CA: Côte-d’Ivoire

en: Jamaica
fr_CA: Jamaïque

en: Japan
fr_CA: Japon

en: Jordan
fr_CA: Jordanie

en: Kuwait
fr_CA: Koweït

en: Latvia
fr_CA: Lettonie

en: Lebanon
fr_CA: Liban

en: Liberia
fr_CA: Libéria

en: Libya
fr_CA: Libye

en: Lithuania
fr_CA: Lituanie

en: Macao S.A.R., China
fr_CA: Macao R.A.S., Chine

en: Malaysia
fr_CA: Malaisie

en: Malta
fr_CA: Malte

en: Marshall Islands
fr_CA: Îles Marshall

en: Mauritania
fr_CA: Mauritanie

en: Mauritius
fr_CA: Île Maurice

en: Mexico
fr_CA: Mexique

en: Micronesia
fr_CA: Micronésie

en: Mongolia
fr_CA: Mongolie

en: Montenegro
fr_CA: Monténégro

en: Morocco
fr_CA: Maroc

en: Namibia
fr_CA: Namibie

en: Nepal
fr_CA: Népal

en: Netherlands
fr_CA: Les Pays-Bas

en: New Caledonia
fr_CA: Nouvelle-Calédonie

en: New Zealand
fr_CA: Nouvelle-Zélande

en: Niue
fr_CA: Niué

en: Norfolk Island
fr_CA: Île Norfolk

en: Northern Mariana Islands
fr_CA: Les îles Marianne du Nord

en: North Korea
fr_CA: Corée du Nord

en: Norway
fr_CA: Norvège

en: Papua New Guinea
fr_CA: Papouasie Nouvelle Guinée

en: Peru
fr_CA: Pérou

en: Poland
fr_CA: Pologne

en: Puerto Rico
fr_CA: Porto Rico

en: Reunion
fr_CA: La Réunion

en: Romania
fr_CA: Roumanie

en: Russia
fr_CA: Russie

en: Saint Barth&eacute;lemy
fr_CA: Saint Barthélemy

en: Saint Kitts and Nevis
fr_CA: Saint-Christophe-et-Niévès

en: Saint Lucia
fr_CA: Sainte-Lucie

en: Saint Martin (Dutch part)
fr_CA: Saint Martin (partie néerlandaise)

en: Saint Vincent and the Grenadines
fr_CA: Saint Vincent et les Grenadines

en: San Marino
fr_CA: Saint-Marin

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
fr_CA: S &atilde; o Tom &eacute; et PR &iacute; ncipe

en: Saudi Arabia
fr_CA: Arabie Saoudite

en: Senegal
fr_CA: Sénégal

en: Serbia
fr_CA: Serbie

en: Singapore
fr_CA: Singapour

en: Slovakia
fr_CA: Slovaquie

en: Slovenia
fr_CA: Slovénie

en: Solomon Islands
fr_CA: Les îles Salomon

en: Somalia
fr_CA: Somalie

en: South Africa
fr_CA: Afrique du Sud

en: South Georgia/Sandwich Islands
fr_CA: Géorgie du Sud/îles Sandwich

en: South Korea
fr_CA: Corée du Sud

en: South Sudan
fr_CA: Soudan du Sud

en: Spain
fr_CA: Espagne

en: Sudan
fr_CA: Soudan

en: Suriname
fr_CA: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
fr_CA: Svalbard et Jan Mayen

en: Sweden
fr_CA: Suède

en: Switzerland
fr_CA: Suisse

en: Syria
fr_CA: Syrie

en: Tajikistan
fr_CA: Tadjikistan

en: Tanzania
fr_CA: Tanzanie

en: Thailand
fr_CA: ThaÎlande

en: Timor-Leste
fr_CA: Timor Oriental

en: Trinidad and Tobago
fr_CA: Trinidad et Tobago

en: Tunisia
fr_CA: Tunisie

en: Turkey
fr_CA: Turquie

en: Turks and Caicos Islands
fr_CA: Îles Turques-et-Caïques

en: Uganda
fr_CA: Ouganda

en: United Arab Emirates
fr_CA: Emirats Arabes Unis

en: United Kingdom (UK)
fr_CA: Royaume-Uni (Royaume-Uni)

en: United States (US)
fr_CA: États-Unis (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
fr_CA: États-Unis (US) îles mineures éloignées

en: United States (US) Virgin Islands
fr_CA: États-Unis (US) Virgin Islands

en: Uzbekistan
fr_CA: Ouzbékistan

en: Venezuela
fr_CA: Vénézuela

en: Wallis and Futuna
fr_CA: Wallis et Futuna

en: Western Sahara
fr_CA: Sahara Occidental

en: Zambia
fr_CA: Zambie

en: Invoice
fr_CA: Facture

en: Label
fr_CA: Libellé

en: Shipper Information
fr_CA: Informations sur les expéditeurs

en: Receiver Information
fr_CA: Informations sur le récepteur

en: Shipment Information
fr_CA: Information de livraison

en: Default
fr_CA: Défaut

en: Shipment
fr_CA: Expédition

en:  has been successfully saved.
fr_CA:  a été sauvé avec succès.

en: Something went wrong saving your shipment. Please reload and try again
fr_CA: Quelque chose s’est mal passé en sauvant votre envoi. S’il vous plaît recharger et essayer à nouveau

en: Shipper Name
fr_CA: Nom de l’expéditeur

en: Receiver Name
fr_CA: Nom du récepteur

en: Previous
fr_CA: Précédent

en: Next
fr_CA: Suivant

en: Shipment Pagination
fr_CA: Pagination d’expédition

en: First
fr_CA: Première

en: previous
fr_CA: précédent

en: next
fr_CA: suivant

en: Last
fr_CA: Dernier

en: First Name
fr_CA: Prénom

en: Last Name
fr_CA: Nom

en: Phone
fr_CA: Téléphone

en: Company
fr_CA: Entreprise

en: Address line 1
fr_CA: Adresse ligne 1

en: Address line 2
fr_CA: Adresse ligne 2

en: City
fr_CA: Ville

en: Postcode / ZIP
fr_CA: Code postal

en: Country
fr_CA: Pays

en: State / County
fr_CA: Province

en: Orders
fr_CA: Commandes

en: Profile
fr_CA: Profil

en: Shipments
fr_CA: Expéditions

en: Please activate your license key for WPCargo Frontend Manager
fr_CA: S’il vous plaît activer votre clé de licence pour WPCargo Frontend Manager

en: This plugin requires <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce License Helper</a> plugin to be active!
fr_CA: Ce plugin nécessite <a href="http://wpcargo.com/" target="_blank">WPTaskForce Licence Helper</a> plugin pour être actif!

en: This plugin requires <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">WPCargo</a> plugin to be active!
fr_CA: Ce plugin nécessite <a href="https://wordpress.org/plugins/wpcargo/" target="_blank">plugin WPCargo</a> pour être actif!

en: This plugin requires <strong>WPCargo Custom Field Add-ons</strong> plugin to be active!
fr_CA: Ce plugin nécessite <strong>WPCargo Custom Field Add-ons</strong> plugin pour être actif!

en: Cheating, uh?
fr_CA: Tricher, e uh ?

en: Frontend Dashboard Settings
fr_CA: Paramètres du tableau de bord frontend

en: Frontend Dashboard
fr_CA: Tableau de bord frontend

en: WPCargo Dashboard Top Menu
fr_CA: Menu haut du tableau de bord WPCargo

en: Dashboard
fr_CA: Tableau de bord

en: Shipment Type
fr_CA: Type d’expédition

en: Shipment Number
fr_CA: Numéro d’expédition

en: Bulk Assign
fr_CA: Affectation en bloc

en: Print Selected Waybills
fr_CA: Imprimer des waybills sélectionnés

en: BOL
fr_CA: BOL (bol)

en: Not a member?
fr_CA: Vous n’avez pas de membre ?

en: Registration
fr_CA: Inscription

en: Register
fr_CA: S'inscrire

en: Employee
fr_CA: Employé

en: Agent
fr_CA: Le courtier

en: Update
fr_CA: Mettre à jour

en: From:
fr_CA: De :

en: Hi there,
fr_CA: Salut,

en: Welcome to %s! Here's how to log in:
fr_CA: Bienvenue à %s! Voici comment vous connecter :

en: Username: %s
fr_CA: Nom d'utilisateur : %s

en: Email: %s
fr_CA: Courriel: %s

en: Password: The one you entered in the registration form. (For security reason, we save encripted password)
fr_CA: Mot de passe : celui que vous avez inscrit dans le formulaire d’inscription. (Pour des raisons de sécurité, nous économisons mot de passe encripted)

en: If you have any problems, please contact me at %s.
fr_CA: Si vous avez des problèmes, s’il vous plaît contactez-moi à %s.

en: Thank you for trusting us!
fr_CA: Merci de nous faire confiance!

en: Hi Admin,
fr_CA: Salut Admin,

en: New user registration on your site %s:
fr_CA: Enregistrement de l&#8217;utilisateur Nouveau sur votre site %s:

en: Print
fr_CA: Imprimer

en: From:
fr_CA: De:

en: To:
fr_CA: À:

en: SHIPPER DETAILS:
fr_CA: DÉTAILS DE L’EXPÉDITEUR:

en: RECEIVER DETAILS:
fr_CA: DÉTAILS DU RÉCEPTEUR:

en: PACKAGE DETAILS:
fr_CA: DÉTAILS DU PAQUET:

en: Bill of Lading
fr_CA: Projet de loi de lading

en: SHIP FROM
fr_CA: NAVIRE DE

en: SHIP TO
fr_CA: EXPÉDIER À

en: ADDITIONAL INFORMATION
fr_CA: INFORMATIONS COMPLÉMENTAIRES

en: PACKAGE DETAILS
fr_CA: Détails du forfait

en: WPCargo Dashboard Attributes
fr_CA: Attributs du tableau de bord WPCargo

en: Menu Icon Class
fr_CA: Classe D'icônes de menu

en: Note: This menu icon will display only in WPCargo Dashboard Template. You can find icons available in
fr_CA: Remarque : Cette icône de menu ne s’affichera que dans le modèle de tableau de bord WPCargo. Vous pouvez trouver des icônes disponibles en

en: ei. dashboard
fr_CA: Ei. Bord

en: Search
fr_CA: Recherche

en: Delete
fr_CA: Supprimer

en: Tracking Number
fr_CA: Numéro de suivi

en: Status
fr_CA: État

en: View
fr_CA: Voir

en: No shipment found!
fr_CA: Aucune expédition trouvée!

en: Add registration info to address book
fr_CA: Ajouter des informations d’inscription au carnet d’adresses

en: Note: This data while add to the address book if plugin is installed.
fr_CA: Remarque : Ces données sont additionnées au carnet d’adresses si le plugin est installé.

en: Select Field
fr_CA: Sélectionné un champ

en: Disable Create Order
fr_CA: Désactiver créer l’ordre

en: Note: This will remove the Create Shipment functionality in the front-end dashboard.
fr_CA: Remarque : Cela supprimera la fonctionnalité Créer l’expédition dans le tableau de bord avant.

en: Allow Employee Access all Shipment?
fr_CA: Autoriser l’accès des employés à tous les envois?

en: Note: This will allow wpcargo employee access all the shipment.
fr_CA: Remarque : Cela permettra à l’employé wpcargo d’accéder à tout l’envoi.

en: Allow Client to Add Shipment?
fr_CA: Autoriser le client à ajouter une expédition ?

en: Note: This will allow wpcargo client to add shipment in the dashboard page.
fr_CA: Remarque : cela permettra au client wpcargo d’ajouter l’expédition dans la page du tableau de bord.

en: Set default shipment status
fr_CA: Définir l’état de l’expédition par défaut

en: Select Status
fr_CA: Statut sélectionnez

en: NO Status found.
fr_CA: Aucun statut d’expédition trouvé.

en: Set Page as Frontend Dashboard admin
fr_CA: Définir la page en tant qu’administrateur frontend tableau de bord

en: Select Page
fr_CA: Sélectionner la page

en: NO pages found.
fr_CA: Aucune page trouvée.

en: Access Frontend Dashboard Roles
fr_CA: Accéder aux rôles de tableau de bord Frontend

en: Note: This options applicable only in front end dashboard.
fr_CA: Remarque : Ces options ne s’appliquent qu’au tableau de bord frontal.

en: Update Shipments Roles
fr_CA: Mettre à jour les rôles des expéditions

en: Delete Shipments Roles
fr_CA: Supprimer les rôles d’expéditions

en: Enable Chinese Fonts
fr_CA: Activer les polices chinoises

en: Note: This will add additional font family for simplified chinese fonts. Enable this option only if you use simplified chinese fonts in you site.
fr_CA: Remarque : cela ajoutera une famille de polices supplémentaire pour les polices chinoises simplifiées. Activez cette option uniquement si vous utilisez des polices chinoises simplifiées dans votre site.

en: Enable Print BOL
fr_CA: Activer l’impression BOL

en: Note: This will add additional print functionality for BOL.
fr_CA: Remarque : Cela ajoutera des fonctionnalités d’impression supplémentaires pour BOL.

en: Waybill Paper Size
fr_CA: Taille de papier Waybill

en: Select Size
fr_CA: Sélectionner la taille de l'entreprise

en: A1
fr_CA: A1 (en)

en: A2
fr_CA: A2 (en)

en: A4
fr_CA: A4 (en)

en: A5
fr_CA: A5 (en)

en: Letter
fr_CA: Lettre

en: Legal
fr_CA: Légal

en: Tabloid
fr_CA: Tabloïd

en: Executive
fr_CA: Exécutif

en: Waybill Paper Orientation
fr_CA: Orientation du papier Waybill

en: Select Orientation
fr_CA: Sélectionnez Orientation

en: Landscape
fr_CA: Paysage

en: Print documents on checkout
fr_CA: Imprimer des documents à la caisse

en: Save Settings
fr_CA: Sauvegarder les réglages

en: My Account
fr_CA: Mon compte

en: Close
fr_CA: Fermer

en: Upload Avatar
fr_CA: Télécharger Avatar

en: Save Avatar
fr_CA: Enregistrer Avatar

en: Email:
fr_CA: Courriel:

en: Address Information
fr_CA: Informations d’adresse

en: Select
fr_CA: Sélectionner

en: Add Shipment
fr_CA: Ajouter l’expédition

en: Assign shipment to
fr_CA: Attribuer l’envoi à

en: -- Select Client --
fr_CA: -- Sélectionnez le client --

en: -- Select Agent --
fr_CA: Sélectionnez Agent

en: -- Select Employee --
fr_CA: -- Sélectionnez employé --

en: Bulk Shipment Update
fr_CA: Mise à jour de l’expédition en vrac

en: Shipment List
fr_CA: Liste des envois

en: Copyright
fr_CA: Droit d’auteur

en: All Status
fr_CA: Tous les statuts

en: All
fr_CA: Tous

en: Filter
fr_CA: Filtre

en: Show entries
fr_CA: Afficher les entrées

en: entries
fr_CA: entrées

en: %s of 100
fr_CA: %s de 100

en: Report for the Month of %s
fr_CA: Rapport pour le mois de %s

en: History
fr_CA: Historique

en: Error
fr_CA: Erreur

en: Please check your Username or Password.
fr_CA: Veuillez vérifier votre nom d’utilisateur ou mot de passe.

en: Sign in
fr_CA: Connexion

en: Username/E-mail
fr_CA: Nom d’utilisateur/e-mail

en: Remember me
fr_CA: Se souvenir de moi

en: Forgot password?
fr_CA: Mot de passe oublié?

en: Login
fr_CA: Connexion

en: Packages
fr_CA: Forfaits

en: Add Package
fr_CA: Ajouter un forfait

en: Site Logo
fr_CA: Logo du site

en: Track Shipment
fr_CA: Suivre l’expédition

en: Create Shipment
fr_CA: Créer l’expédition

en: My Profile
fr_CA: Mon profil

en: Logout
fr_CA: Déconnexion

en: Error 404
fr_CA: Erreur 404

en: Shipment not found!
fr_CA: Envoi non trouvé

en: Error Found!
fr_CA: Erreur trouvée!

en: Cannot find WPCargo Custom Field Add-ons plugin activated in your system.
fr_CA: Impossible de trouver WPCargo Custom Field Add-ons plugin activé dans votre système.

en: Please purchase
fr_CA: S’il vous plaît acheter

en: Order ID
fr_CA: ID Commande

en: Order Status
fr_CA: Statut de la commande

en: Shipment Status
fr_CA: État de l’expédition

en: Amount
fr_CA: Montant

en: Orders Account
fr_CA: Compte de commandes

en: Personal Information
fr_CA: Information personnelle

en: Billing Information
fr_CA: Informations sur la facturation

en: Change Password
fr_CA: Modifier le mot de passe

en: New Password
fr_CA: Nouveau mot de passe

en: Confirm Password
fr_CA: Confirmer le mot de passe

en: Dear
fr_CA: Cher

en: You have successfully registered!
fr_CA: Vous vous êtes inscrit avec succès!

en: A new user has registered!
fr_CA: Un nouvel utilisateur s’est inscrit!

en: Name:
fr_CA: Nom:

en: Sorry your are not allowed to access this page!
fr_CA: Désolé que vous ne soyez pas autorisé à accéder à cette page!

en: Please contact administrator for your permission.
fr_CA: Veuillez contacter l’administrateur pour votre permission.

en: History Records
fr_CA: Records d’histoire

en: No Shipment History Found.
fr_CA: Aucun historique d’expédition trouvé.

en: Update Shipment
fr_CA: Mise à jour De l’expédition

en: Shipper Address
fr_CA: Adresse Shipper

en: Receiver Address
fr_CA: Adresse du récepteur

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WPCargo Frontend Manager
fr_CA: Ce plugin nécessite <strong>WPCargo Frontend Manager</strong> plugin pour être actif!

note: Description of the plugin/theme
en: WPCargo Frontend Manager provides user dashboard in the frontend of your site and mobile responsive ready. Available shortcode [wpcfe_registration]
fr_CA: WPCargo Frontend Manager fournit un tableau de bord utilisateur à l’avant de votre site et mobile réactif prêt. Shortcode disponible [wpcfe_registration]
