WPCargo - en to he_IL translation catalogue (343 entries)

en: Are you sure you want to delete this element?
he_IL: בטוח שברצונך למחוק את האלמנט הזה?

en: --Please Select Client--
he_IL: --בבקשה בחר לקוח--

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Get Started Here
he_IL: התחל לעבוד כאן

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Add Ons
he_IL: תוספים

en: More Info
he_IL: מידע נוסף

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Like our page
he_IL: כמו העמוד שלנו

en: Get Support
he_IL: קבל תמיכה

en: Contact Us
he_IL: צרו איתנו קשר

en: Get Website Hosting
he_IL: קבל אירוח אתרים

en: Free Website Design
he_IL: עיצוב אתרים בחינם

en: No Category
he_IL: אין קטגוריה

en: Invoice
he_IL: חשבונית

en: Waybill
he_IL: שטר

en: Update Shipment Status
he_IL: עדכן מצב משלוח

en: Current City
he_IL: העיר הנוכחית

en: --Select Status--
he_IL: --בחר מצב--

en: No Shipment Status Found.
he_IL: לא נמצא מצב משלוח.

en: Add Shipment Status
he_IL: הוסף מצב משלוח

en: Remarks
he_IL: הערות

en: Select Agent
he_IL: בחר סוכן

en: — No Change —
he_IL: — ללא שינוי —

en: Purchase
he_IL: רכישה

en: If you want a more comprehensive and customizable report, purchase
he_IL: אם ברצונך לקבל דוח מקיף יותר ולהתאמה אישית, רכוש

en: Shipper Name:
he_IL: שם השולח

en: Registered Shipper:
he_IL: מוביל רשום:

en: -- Registered Shipper --
he_IL: --מוביל רשום-

en: Date Range
he_IL: טווח תאריכים

en: From :
he_IL: מאת:

en: To :
he_IL: כדי

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Choose Status
he_IL: בחר סטטוס

en: Select Option
he_IL: בחר אפשרות

en: Generate Report
he_IL: הפק דוח

en: Note: This will take a couple of seconds to generate reports, wait for a pop up message to save your report.
he_IL: הערה: פעולה זו תיקח כמה שניות להפקת דוחות, המתן להודעה מוקפצת כדי לשמור את הדוח.

en: Shipment Reports
he_IL: דוחות משלוחים

en: Shipper Name
he_IL: שם השולח

en: Phone Number
he_IL: מספר טלפון

en: Shipper Address
he_IL: כתובת השולח

en: Shipper Email
he_IL: דוא ל השולח

en: Receiver Name
he_IL: שם מקלט

en: Receiver Address
he_IL: כתובת מגורים של המקבל

en: Receiver Email
he_IL: מקלט דוא ל

en: Agent Name
he_IL: שם

en: Type of Shipment
he_IL: סוג המשלוח

en: Courier
he_IL: שליח

en: Mode
he_IL: מצב

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Total Freight
he_IL: סה כ הובלה

en: Carrier Reference No.
he_IL: הפניית מנשא לא.

en: Origin
he_IL: מקור

en: Pickup Date
he_IL: תאריך

en: Shipment Status
he_IL: מצב משלוח

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Weight
he_IL: משקל

en: Packages
he_IL: חבילות

en: Product
he_IL: מוצר

en: Payment Mode
he_IL: מצב תשלום

en: Carrier
he_IL: נושא

en: Departure Time
he_IL: זמן ההמראה

en: Destination
he_IL: יעד

en: Pickup Time
he_IL: זמן האיסוף

en: Expected Delivery Date
he_IL: תאריך מסירה צפוי

en: History
he_IL: היסטוריה

en: No Result Found!
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: Current Status
he_IL: מצב נוכחי

en: Shipment History
he_IL: היסטוריית משלוחים

en: Assign shipment to
he_IL: הקצה משלוח ל

en: Multiple Package Settings
he_IL: הגדרות חבילה מרובות

en: Enable Multiple Package on Admin?
he_IL: האם לאפשר מספר חבילות במנהל?

en: Enable Multiple Package on Results?
he_IL: האם לאפשר מספר חבילות בתוצאות?

en: Enable Dimension Unit?
he_IL: האם לאפשר יחידת ממד?

en: Dimension Unit
he_IL: יחידת ממד

en: Weight Unit
he_IL: יחידת משקל

en: Piece Type Selection
he_IL: בחירת סוג חלק

en: If checked you will enable the multiple package on your shipment admin dashboard.
he_IL: אם הבדיקה מסומנת, תוכל להפעיל את החבילה הכפולה בלוח המחוונים של מנהל המשלוח.

en: If checked you will enable the multiple package on your shipment results.
he_IL: אם הבדיקה מסומנת, תוכל להפעיל את החבילה הכפולה בתוצאות המשלוח שלך.

en: If checked you will enable the dimension unit.
he_IL: אם הבדיקה מסומנת, תוכל להפוך את יחידת הממד לזמינה.

en: This will be display in the package Dimension. Example: mm, cm, inch, etc. The default is cm.
he_IL: הדבר יוצג בחבילה Dimension. דוגמה: mm, ס"מ, אינטש, וכו '. ברירת המחדל היא cm.

en: This will be display in the package Weight. Example: lbs, g, gr, kg, etc. The default is lbs.
he_IL: זה יהיה להציג את החבילה משקל. דוגמה: ליברות, גר', גר', ק ג ועוד. ברירת המחדל היא ליברות.

en: This will be the selection for the Piece Type for the Package Information section. Comma separated ( Ex. Pallet, Carton, Crate, Loose, Others)
he_IL: פעולה זו תהיה הבחירה עבור סוג הפרוסה עבור המקטע ' פרטי חבילה '. מופרד באמצעות פסיקים (Ex. משטח, קרטון, ארגז, רופף, אחרים)

en: Settings for Multiple Package, please fill out the fields below.
he_IL: הגדרות עבור מספר חבילות, נא למלא את השדות להלן.

en: Multiple Package
he_IL: מספר חבילות

[ctx: Shipment]
en: Shipment
he_IL: משלוח

en: Shipment
he_IL: משלוח

en: All Shipment
he_IL: כל המשלוח

en: View Shipment
he_IL: הצג משלוח

en: Add New Shipment
he_IL: הוסף משלוח חדש

en: Add Shipment
he_IL: הוסף משלוחים

en: Edit Shipment
he_IL: ערוך משלוח

en: Update Shipment
he_IL: עדכן משלוח

en: Search Shipment
he_IL: חיפוש משלוחים

en: Shipment Not found
he_IL: המשלוח לא נמצא!

en: Shipment Not found in Trash
he_IL: המשלוח לא נמצא באשפה

[ctx: Category]
en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Search Category
he_IL: חפש קטגוריה

en: All Category
he_IL: כל הקטגוריות

en: Parent Category
he_IL: קטגוריית אב

en: Parent Category:
he_IL: קטגוריית אב:

en: Edit Category
he_IL: ערוך קטגוריה

en: Update Category
he_IL: עדכן קטגוריה

en: Add New Category
he_IL: הוסף קטגוריה חדשה

en: New Category Name
he_IL: שם קטגוריה חדשה

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Print Waybill
he_IL: הדפס שטר משוב

en: Shipment Notification
he_IL: הודעת משלוח

en: -- Select All Status --
he_IL: --בחר את כל הסטטוס--

en: -- Select All Category --
he_IL: --בחר את כל הקטגוריה--

en: -- All Agents --
he_IL: --כל הסוכנים--

en: -- All Owners --
he_IL: --כל הבעלים--

en: -- All Shipper --
he_IL: --כל השולח--

en: -- All Receiver --
he_IL: --כל המקלט

en: Tracking Number
he_IL: מספר מעקב

en: Shipper Phone
he_IL: טלפון מוביל

en: Receiver Phone
he_IL: טלפון מקלט

en: Admin Email
he_IL: מנהל האתר

en: Name of the Shipper
he_IL: שם השולח

en: Name of the Receiver
he_IL: שם המקלט

en: Location
he_IL: מיקום

en: Website Name
he_IL: שם האתר

en: Website URL
he_IL: כתובת האתר

en: Pending
he_IL: בהמתנה

en: Picked up
he_IL: נאסף

en: On Hold
he_IL: בהשהייה

en: Out for delivery
he_IL: המשלוח בדרכו אליך

en: In Transit
he_IL: במעבר

en: Enroute
he_IL: נמצאת

en: Cancelled
he_IL: בוטל

en: Delivered
he_IL: נמסרו

en: Returned
he_IL: חזר

en: -- Select Type --
he_IL: -- בחירת סוג --

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Next
he_IL: הבא

en: Shipments
he_IL: שלוחים

en: First
he_IL: ראשון

en: previous
he_IL: הקודם

en: next
he_IL: הבא

en: Last
he_IL: אחרון

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WPCargo
he_IL: מטענים וכנסים

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Client Email Settings
he_IL: הגדרות דואר אלקטרוני של לקוח

en: Admin Email Settings
he_IL: הגדרות דוא ל מנהל

en: Shipment Settings
he_IL: הגדרות משלוח

en: Reports
he_IL: דוחות

en: Map Settings
he_IL: הגדרות מיפוי

en: Print Layout
he_IL: פריסת הדפסה

en: Shipment Label
he_IL: תווית משלוח

en: Shipment Details
he_IL: פרטי המשלוח

en: Date
he_IL: תאריך

en: Time
he_IL: זמן

en: Updated By
he_IL: שיקואויות נבחרות עודכנה

en: From:
he_IL: מאת:

en: Dear
he_IL: שלום

en: Shipment number
he_IL: מספר משלוח

en:  has been assigned to you.
he_IL: הוקצה לך.

en: Assign Shipment Notification
he_IL: הקצאת הודעת משלוח

en: Do you want to display it on account page?
he_IL: האם ברצונך להציגו בעמוד חשבון?

en: Registered Shipper
he_IL: שולח רשום

en: Shipment Status:
he_IL: מצב משלוח

en: SHIPPER DETAILS:
he_IL: פרטי השולח:

en: Address
he_IL: כתובת

en: Email
he_IL: אימייל

en: RECEIVER DETAILS:
he_IL: פרטי המקלט:

en: PACKAGE DETAILS:
he_IL: פרטי החבילה:

en: Disable Search Client Shipper?
he_IL: האם לבטל את שולח לקוח חיפוש?

en: Disable Search Client Receiver?
he_IL: האם להפוך את מקלט לקוח חיפוש ללא זמין?

en: Save Settings
he_IL: שמור שינויים

en: WPCargo Merge Tags
he_IL: תגיות מיזוג מטענים WPCargo

en: Note: Use this tags for email setup to display shipment data.
he_IL: הערה: השתמש בתגים אלה להגדרת דואר אלקטרוני כדי להציג נתוני משלוח.

en: Code
he_IL: קוד

en: Label
he_IL: תווית

en: Activate Admin Email Notification?
he_IL: הפעל מנהל הודעה דוא ל?

en: Please check if you want to send email after updating the shipment.
he_IL: אנא בדוק אם ברצונך לשלוח דואר אלקטרוני לאחר עדכון המשלוח.

en: Select Shipment Status to send email Notification
he_IL: בחר מצב משלוח כדי לשלוח הודעת דואר אלקטרוני

en: Note: If no Shipment status is selected, Email Notify all types of shipment status
he_IL: הערה: אם לא נבחר מצב משלוח, שלח בדואר אלקטרוני הודעה לכל סוגי מצב המשלוח

en: Domain Email
he_IL: תחום דוא ל

en: Edit this if you want to change the header of your email automation. Default will be
he_IL: ערוך זאת אם ברצונך לשנות את הכותרת של אוטומציית הדואר האלקטרוני שלך. ברירת המחדל תהיה

en: Mail To
he_IL: דואר אל

en: Add emails with comma separated.(You can add WPCargo Merge Tags)<br>
    					sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com
he_IL: הוספת מיילים עם הפרדת פסיקים. (ניתן להוסיף תגי מיזוג של WPCargo)<br>sample_1@mail.com, @sample_2 @ mail.com

en: Subject:
he_IL: נושא:

en: Email Subject
he_IL: נושא המייל

en: Message Content:
he_IL: תוכן ההודעה:

en: Footer:
he_IL: תחתונה

en: Accounts Copy
he_IL: העתק תיקי לקוחות

en: Consignee Copy
he_IL: העתק מיועץ

en: Shippers Copy
he_IL: שיפרס העתק

en: Delivery Date
he_IL: תאריך הספקה

en: Shipper
he_IL: שם השולח

en: Consignee
he_IL: העתק מיועץ

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Client
he_IL: לקוח

en: -- Select Client --
he_IL: --בחר לקוח--

en: -- Select One --
he_IL: --בחר אחד--

en: No agents found, please add agents
he_IL: לא נמצאו סוכנים, אנא הוסיפו סוכנים

en: here.
he_IL: כאן.

en:  Make sure the role assign is "WPCargo Agent".
he_IL: ודא שהקצאת התפקיד היא "סוכן WPCargo".

en: Employee
he_IL: עובד

en: -- Select Employee --
he_IL: --בחר עובד--

en: Activate Client Email Notification?
he_IL: האם להפעיל הודעת דואר אלקטרוני ללקוח?

en: Add emails with comma separated.(You can add WPCargo Merge Tags)<br>
                 sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com
he_IL: הוספת מיילים עם הפרדת פסיקים. (ניתן להוסיף תגי מיזוג של WPCargo)<br>sample_1@mail.com, @sample_2 @ mail.com

en: Cc
he_IL: העתק

en: Add emails with comma separated. ( sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com )
he_IL: הוספת מיילים עם הפרדת פסיקים. (sample_1@mail.com, @sample_2 @ mail.com)

en: Bcc
he_IL: וסתר

en: Enable Shipment History Map
he_IL: הפוך מפת היסטוריית משלוחים לזמינה

en: Display Map in result page?
he_IL: האם להציג מפה בעמוד התוצאה?

en: Note: This option will take effect only in the result page when "Shipment History Map" option is enabled.
he_IL: הערה: אפשרות זו תיכנס לתוקף רק בעמוד התוצאה כאשר האפשרות "מפת היסטוריית משלוחים" מאופשרת.

en: Map Type
he_IL: סוג מפה

en: --Select Map Type--
he_IL: --בחר סוג מפה--

en: note: Default is Terrain.
he_IL: הערה: ברירת המחדל היא שטח.

en: Zoom Level
he_IL: רמת זום

en: --Select Zoom Level--
he_IL: --בחר רמת זום--

en: note: Default is Streets.
he_IL: הערה: ברירת המחדל היא רחובות.

en: Google Map API Key
he_IL: מפתח ה-API של גוגל מפה

en: Please click here to get Google Map API Key
he_IL: אנא לחץ כאן כדי לקבל את מפתח ה-API של Google Map

en: Get API Key
he_IL: קבל מפתח API

en: Note: Google Map API Key needs to enable the following API's to make it work.
he_IL: הערה: Google Map API מפתח צריך להפעיל את ה-API הבאים כדי לגרום לזה לעבוד.

en: Geolocation API
he_IL: מיקום

en: Longitude
he_IL: קו אורך

en: Latitude
he_IL: קו רוחב

en: Country Restriction
he_IL: הגבלת מדינה

en: Please enter ISO 3166-1 Alpha-2 compatible country code. This is to limit the results for you chosen country only.
he_IL: נא הזן ISO 3166-1 אלפא 2 קוד מדינה תואם. זה כדי להגביל את התוצאות עבור שבחרת במדינה בלבד.

en: Google Map Label Color
he_IL: גוגל מפה תווית צבע

en: Google Map Label Size
he_IL: גוגל מפת התווית גודל

en: Google Map Marker
he_IL: גוגל מפת מרקר

en: Upload Logo
he_IL: העלה לוגו

en: Note: Marker must be 55px X 55px dimension for best output.
he_IL: הערה: סמן חייב להיות 55px מימד px X 55 עבור התפוקה הטובה ביותר.

en: Save Map Settings
he_IL: שמור הגדרות מפה

en: Delete
he_IL: מחק

en: Add Package
he_IL: הוסף חבילה

en: Shipment Information
he_IL: מידע למשלוח

en: Origin:
he_IL: מוצא:

en: Package:
he_IL: חבילה:

en: Status:
he_IL: סטטוס:

en: Destination:
he_IL: יעד

en: Carrier:
he_IL: נושא

en: Type of Shipment:
he_IL: סוג המשלוח:

en: Weight:
he_IL: משקל:

en: Shipment Mode:
he_IL: מצב משלוח:

en: Carrier Reference No.:
he_IL: הפניית מנשא:

en: Product:
he_IL: מוצר:

en: Qty:
he_IL: כמות:

en: Payment Mode:
he_IL: מצב תשלום:

en: Total Freight:
he_IL: סה כ מטענים:

en: Expected Delivery Date:
he_IL: תאריך מסירה צפוי:

en: Departure Time:
he_IL: זמן ההמראה:

en: Pick-up Date:
he_IL: תאריך איסוף:

en: Pick-up Time:
he_IL: זמן האיסוף:

en: Comments:
he_IL: תגובות:

en: Receiver Details
he_IL: פרטי המקלט:

en: Add Type of Shipment
he_IL: הוסף סוג משלוח

en: Ex. Shipment 1, Shipment 2, Shipment 3
he_IL: . לשעבר משלוח 1, משלוח 2, משלוח 3

en: Must be comma separated
he_IL: חייב להיות מופרד באמצעות פסיקים

en: Add Shipment Mode
he_IL: הוסף מצב משלוח

en: Ex. Shipment Mode 1, Shipment Mode 2, Shipment Mode 3
he_IL: לשעבר מצב משלוח 1, מצב משלוח 2, מצב משלוח 3

en: Add Shipment Location
he_IL: הוסף מיקום משלוח

en: Ex. Afghanistan, Albania, Algeria
he_IL: אקס. אפגניסטן, אלבניה, אלג'יריה

en: Note: If you have WPCargo Custom Field Add-on installed, go to Manage form Fields to update list of locations.
he_IL: הערה: אם מותקנת במחשב הרחבה מותאמת אישית של WPCargo, עבור אל ' ניהול שדות טופס ' כדי לעדכן רשימת מיקומים.

en: Add Shipment Carrier
he_IL: הוסף מוביל משלוחים

en: Ex. Shipment Carrier 1, Shipment Carrier 2, Shipment Carrier 3
he_IL: . לשעבר מוביל משלוחים 1, מוביל משלוחים 2, מוביל משלוחים 3

en: Add Shipment Payment Mode
he_IL: הוסף מצב תשלום משלוח

en: Ex. Payment Mode 1, Payment Mode 2, Payment Mode 3
he_IL: לשעבר מצב תשלום 1, מצב תשלום 2, מצב תשלום 3

en: Ex. Shipment Status 1, Shipment Status 2, Shipment Status 3
he_IL: לשעבר סטטוס משלוח 1, סטטוס משלוח 2, מצב משלוח 3

en: Add Shipment Logo
he_IL: הוסף סמל משלוח

en: Display Barcode?
he_IL: הצגת ברקוד?

en: Check if you want to display barcode at the results.
he_IL: בדוק אם ברצונך להציג את הברקוד בתוצאות.

en: Track Page Settings
he_IL: מעקב אחר הגדרות עמוד

en: --Select Page--
he_IL: --בחר אחד--

en: Select a page to insert
he_IL: בחר עמוד להוספה

en: Edit Page
he_IL: עריכת דף

en: View Page
he_IL: לצפייה בעמוד

en: Print Settings
he_IL: הגדרות הדפסה

en: Font family
he_IL: משפחת פונטים

en: Font Size
he_IL: גודל פונט

en: Package Calculation Settings
he_IL: הגדרות חישוב חבילה

en: Dimension Divisor (cm)
he_IL: מחלק ממדים (cm)

en: Dimension Divisor (inc)
he_IL: מחלק ממדים (inc)

en: Note: These values are used in calculating Volumetric Weight.
he_IL: הערה: ערכים אלה משמשים לחישוב משקל נפחי.

en: Formula
he_IL: נוסחא

en: Volumetric Weight.
he_IL: משקל נפחי.

en: Length
he_IL: אורך

en: Width
he_IL: רוחב

en: Height
he_IL: גובה

en: Dimension Divisor
he_IL: מחלק ממדים

en: Shipment Number Format
he_IL: תבנית מספר משלוח

en: Enable Autogenerate Shipment Number?
he_IL: זהו מספר משלוח קיים.

en: Shipment Number Prefix
he_IL: קידומת מספר משלוח

en: Shipment Number Suffix
he_IL: סיומת מספר משלוח

en: Shipment Number of Digits
he_IL: מספר משלוח של ספרות

en: This will be the number of digits that autocreate shipment title. Note: The default number of digits is 12 and minumum of 4 digits
he_IL: זה יהיה מספר הספרות שיוצרות אוטומטית כותרת משלוח. הערה: מספר ברירת המחדל של ספרות הוא 12 ומינומי של 4 ספרות

en: Base color
he_IL: צבע בסיס

en: TAX(%)
he_IL: מס (%)

en: Note: This setting is optional, some of the WPCargo add on plugins use this data.
he_IL: הערה: הגדרה זו היא אופציונלית, חלק מיישומי ה-WPCargo הנוספים בתוספים משתמשים בנתונים אלה.

en: Shipment History Settings
he_IL: הגדרות היסטוריית משלוחים

en: Display Shipment History in Invoice
he_IL: הצגת היסטוריית משלוחים בחשבונית

en: Enable User Timezone
he_IL: הפיכת אזור משתמש לזמין

en: Allow Roles to update shipment history
he_IL: אפשר לתפקידים לעדכן היסטוריית משלוחים

en: Assign Shipment Email Settings
he_IL: הקצאת הגדרות דואר אלקטרוני של משלוח

en: Disable Email for Employee?
he_IL: האם להשבית דואר אלקטרוני עבור עובד?

en: Disable Email for Agent?
he_IL: האם להשבית דואר אלקטרוני עבור הסוכן?

en: Disable Email for Client?
he_IL: האם להשבית דואר אלקטרוני עבור לקוח?

en: No Shipment History Found.
he_IL: לא נמצאו היסטוריית משלוחים.

en: No Selection setup, Please add selection
he_IL: אין הגדרת בחירה, נא הוסף בחירה

en: Pickup Time :
he_IL: זמן האיסוף:

en: Shipper Details
he_IL: פרטי השולח:

en: User Profile
he_IL: פרופיל משתמש

en: Timezone
he_IL: זמן איזור

en: Choose user timezone. This will override general settings timezone for user.
he_IL: בחר אזור זמן של משתמש. פעולה זו תעקוף אזור זמן כללי של הגדרות עבור המשתמש.

en: Company Logo
he_IL: לוגו החברה

en: Upload Company Logo
he_IL: העלה לוגו חברה

en: Business Registration #
he_IL: הרשמה לעסקים #

en: GST Account #
he_IL: חשבון GT #

en: Minimum Notification Unit
he_IL: יחידת הודעות מינימלית

en: Print Invoice
he_IL: הדפס מפרט

en: Total Volume Weight :
he_IL: סה כ משקל הנפח:

en: Total Actual Weight :
he_IL: סה כ משקל בפועל:

en: Qty.
he_IL: כמות.

en: Piece Type
he_IL: סוג הכלי

en: Description
he_IL: תיאור

en: Weight
he_IL: שקל

en: View More
he_IL: ראה עוד

en: Welcome
he_IL: ברוכים הבאים

en: Shipment List
he_IL: רשימת משלוחים

en: Tracking #
he_IL: מעקב #

en: View Details
he_IL: הצג פרטים

en: No Shipment found!
he_IL: לא נמצא משלוח!

en: Sort
he_IL: מיון

en: All
he_IL: הכל

en: Owned
he_IL: רכשתי

en: Receivable
he_IL: חשבונות

en: Product Qty.
he_IL: כמות מוצרים

en: Designation
he_IL: ייעוד

en: No shipment found!
he_IL: לא נמצא משלוח!

en: Shipper Information
he_IL: מידע אודות השולח

en: Receiver Information
he_IL: מידע אודות המקלט

en: No results found!
he_IL: אין תוצאות!

en: Enter the Consignment No.
he_IL: היכנס/י למשלוח

en: Enter Tracking Number
he_IL: הזן מספר מעקב

en: TRACK RESULT
he_IL: תוצאת מעקב

en: Ex: 12345
he_IL: לשעבר: 12345

note: Description of the plugin/theme
en: WPCargo is a WordPress plug-in designed to provide ideal technology solution for your Cargo and Courier Operations. Whether you are an exporter, freight forwarder, importer, supplier, customs broker, overseas agent, or warehouse operator, WPCargo helps you to increase the visibility, efficiency, and quality services of your cargo and shipment business.
he_IL: WPCargo טענים הוא תוסף WordPress שנועד לספק פתרון הטכנולוגיה האידיאלית עבור המטען שלך מבצעים ושליחים. בין אם אתה יצואנית, הובלה מטענים, יבואן, הספק, ברוקר מכס, סוכן בחו ל, או מפעיל מחסן, WPCargo מסייע לך להגדיל את הניראות, יעילות, ושירותים איכותיים של המטען שלך ואת העסק המשלוח.

note: Author of the plugin/theme
en: <a href="http://www.wptaskforce.com/">WPTaskForce</a>
he_IL: <a href="http://www.wptaskforce.com/">כוח משימות</a>
