MailChimp for WordPress - en to fa_IR translation catalogue (380 entries)

en: %s checkout
fa_IR: بررسی %s

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
fa_IR: بررسی به روزرسانی %s ناموفق بود به دلیل خطای:<em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
fa_IR: %s فعال شد. لطفا با مدیر سایت برای مدیریت لایسنس تماس بگیرید.

en: %s: License Settings
fa_IR: %s: تنظیمات لایسنس

en: %sRenew your license now%s.
fa_IR: %s لایسنستان را همین حالا تمدید کنید %s.

en: %sShow generated CSS%s
fa_IR: %sنمایش CSS های ساخته شده%s

en: (PRO ONLY)
fa_IR: (فقط PRO)

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
fa_IR: (با غیرفعال کردن لایسنس شما میتوانید آن را بر روی سایت وردپرسی دیگری فعال کنید)

en: (leave empty to hide)
fa_IR: (خالی بگذارید تا پنهان شود)

en: (optional)
fa_IR: (اختیاری)

en: (or leave empty)
fa_IR: (یا خالی بگذارید)

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
fa_IR: <a href="%s">میدانستید که لایسنستان را میتوانید را ارتقاع دهید؟</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
fa_IR: <a href="%s">لایسنس شما %d منقضی میشود ، می خواهید آن را تمدید کنید؟ </a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
fa_IR: <b>هشدار!</b> شما درخواست های خارجی را مسدود کردید و این یعنی که شما نمی توانید که به روزرسانی های %s را دریافت کنید. لطفا اضافه کنید %s به %s.

en: <strong>%s</strong> signed-up at %s on %s using the form "%s".
fa_IR: <strong>%s</strong> ثبت نام کرده در %s بر روی %s با استفاده از فرم"%s".

en: <strong>Error:</strong> Please specify a form ID. Example: %s.
fa_IR: <strong>خطا: </strong>لطفا یک شناسه برای فرم تعیین کنید. مثال: %s.

en: <strong>Error:</strong> Sign-up form not found. Please check if you used the correct form ID.
fa_IR: <strong>خطا: </strong> فرم ثبن نام پیدا نشد. لطفا اگر از شناسه فرم استفاده کردید آن را بررسی کنید.

en: <strong>Welcome to MailChimp for WordPress Pro!</strong> We transfered the settings you set in the Lite version, you can safely <a href="%s">deactivate it now</a>.
fa_IR: <strong>به نسخه حرفه‌ای میل چمپ خوش آمدید</strong> م با انتقال تنظیمات شما آنها را بر روی نسخه Lite تنظیم میکنیم . شما به راحتی میتوانید<a href="%s">همین حالا آن را غیرفعال کنید</a>.

en: ACTIVE
fa_IR: فعال

en: AJAX forms
fa_IR: فرم‌های آجاکس

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: API Settings
fa_IR: تنظمیات API

en: Activate License
fa_IR: فعال سازی لایسنس

en: Add a new field
fa_IR: افزودن فیلد جدید

en: Add the checkbox to these forms
fa_IR: چک باکس را به این فرم ها اضافه کن

en: Add to form
fa_IR: افزودن به فرم

en: Adds various sign-up methods to your website.
fa_IR: روش های گوناگونی برای ثبت نام را به سایت شما اضافه میکند.

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: After the additional information
fa_IR: پس از اطلاعات اضافی

en: After the billing details
fa_IR: جزئیات صورت حساب

en: All
fa_IR: همه

en: Already subscribed
fa_IR: از قبل مشترک شده

en: Alter the visual appearance of the form by applying CSS rules to %s.
fa_IR: تغییر ظاهری فرم با استفاده از قواعد CSS

en: Any settings you specify here will override the <a href="%s">general form settings</a>. If no setting is specified, the corresponding general setting value will be used.
fa_IR: تمام تنظیمات تعیین شده شما در اینجا باطل خواهد شد ، <a href="%s">تنظیمات عمومی فرم</a>. اگر هیچ تنظیم تعیین شده شما وجود نداشت یعنی متناظر با مقادیر تنظیمات عمومی بوده است.

en: Are you sure you want to copy form styles from another form? This will overwrite current styles for this form.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید استایل ها از فرم دیگر کپی شوند؟ این کار باعث جایگزین شدن با استایل های جاری میشود.

en: Are you sure you want to delete all custom styles for this form?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید  همه استایل های سفارشی این فرم پاک شود؟

en: Back to general form settings
fa_IR: بازگشت به تنظیمات عمومی فرم

en: Background color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background image
fa_IR: عکس زمینه

en: Blue Theme
fa_IR: پوسته آبی

en: Bold
fa_IR: توپر

en: Bold & Italic
fa_IR: توپر و کج

en: Border color
fa_IR: رنگ حاشیه

en: Border radius
fa_IR: حاشیه گرد

en: Border width
fa_IR: قطر حاشیه

en: BuddyPress registration
fa_IR: ثبت نام BuddyPress

en: Button height
fa_IR: ارتفاع دکمه

en: Button styles
fa_IR: استایل ها دکمه

en: Button text
fa_IR: متن دکمه

en: Button width
fa_IR: عرض دکمه

en: CONNECTED
fa_IR: وصل شده

en: Center
fa_IR: وسط

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Checkbox Settings
fa_IR: تنظیمات چک باکس

en: Checkbox label text
fa_IR: نوشته برچسب چک باکس

en: Checkbox settings
fa_IR: تنظیمات چک باکس

en: Checkboxes
fa_IR: چک باکس‌ها

en: Checkout
fa_IR: بررسی

en: Choose alignment
fa_IR: انتخاب ترازبندی

en: Choose text style..
fa_IR: انتخاب استایل نوشته..

en: Choose the position for the checkbox in your WooCommerce checkout form.
fa_IR: موقعیت چک باکس را برای فرم پرداخت ووکامرس خود انتخاب کنید.

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: Comment form
fa_IR: فرم نظر

en: Copy Styles
fa_IR: کپی استایل ها؟

en: Copy styles from other form
fa_IR: کپی استایل ها از فرم دیگر

en: Couldn't create the stylesheet. Manually add the generated CSS to your theme stylesheet or use a plugin like <em>%s</em>.
fa_IR: نمی توان stylesheet ساخت. به صورت دستی CSSهای ساخته شده را اضافه کنید و یا از افزونه <em>%s</em> استفاده کنید

en: Create New Form
fa_IR: ایجاد فرم جدید

en: Create at least one form first.
fa_IR: نخست حداقل یک فرم بسازید.

en: Create beautiful form themes with ease.
fa_IR: ساخت آسان فرم‌های زیبا.

en: Current URL
fa_IR: آدرس کنونی

en: Current user ID
fa_IR: شناسه کاربر جاری

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom Color Theme
fa_IR: پوسته با رنگ سفارشی

en: Custom label texts
fa_IR: متون برچسب سفارشی

en: Dark Theme
fa_IR: پوسته تاریک

en: Data
fa_IR: داده

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال کردن لایسنس

en: Default Form Settings
fa_IR: تنظیمات پیش فرض فرم

en: Default MailChimp settings
fa_IR: تنظیمات پیش فرض MailChimp

en: Default Messages
fa_IR: پیام های پیش فرض

en: Delete
fa_IR: پاک کردن

en: Delete Form Styles
fa_IR: حذف استایل های فرم

en: Display
fa_IR: نمایش

en: Displays one of your MailChimp for WordPress sign-up forms
fa_IR: نمایش یکی از فرم های ثبت نام MailChimp for WordPress

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
fa_IR: نمایش فرم ثبت نام MailChimp for WordPress شما

en: Do you enjoy this plugin?
fa_IR: آیا شما از این افزونه لذت بردید؟

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Double opt-in?
fa_IR: تکرار تایید؟

en: EXPIRED
fa_IR: پایان اعتبار

en: Each subscribing to one or multiple MailChimp lists.
fa_IR: ارسال هر اشتراک به یک یا چند لیست MailChimp .

en: Edit Form
fa_IR: ویرایش فرم

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email address:
fa_IR: آدرس ایمیل:

en: Enable AJAX form submission?
fa_IR: فرم‌ثبت نام به صورت آجاکس فعال شود؟

en: End date can't be before the start date
fa_IR: تاریخ پایان نمی تواند قبل از تاریخ شروع باشد

en: Enjoying this plugin? <a href="%s">Upgrade to MailChimp for WordPress Pro</a> for an even better plugin, you will love it.
fa_IR: از این افزونه لذت بردین؟ <a href="%s"> همین حالا به "نسخه حرفه‌ای" ارتقاع بدید </a> برای یک افزونه بهتر که شما ، عاشقش میشید.

en: Error and success messages
fa_IR: پیغام های خطار و موفقیت

en: Error text color
fa_IR: رنگ نوشته خطا

en: Every form interaction is logged and visualised in insightful charts.
fa_IR: هر فعالیتی در فرم ها ثبت میشوند و  به صورت گرافیکی و نمودار قابل رویت اند.

en: Example: %s
fa_IR: مثال: %s

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
fa_IR: فعالسازی لایسنس شما نا موفق بود، به نظر میرسد  license key شما نامعتبر است.

en: Failed to deactivate your %s license.
fa_IR: غیرفعال کردن لایسنس %s شما ناموفق بود.

en: Failed to renew MailChimp cache - please try again later.
fa_IR: بازسازی کش MailChimp  ناموفق بود. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Field height
fa_IR: ارتفاع فیلد

en: Field styles
fa_IR: استایل ها فیلد

en: Field width
fa_IR: عرض فیلد

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: First name of the current user
fa_IR: نام کوچک کاربر جاری

en: Focus outline
fa_IR: فوکوس نمای کلی

en: Form
fa_IR: فرم

en: Form Settings
fa_IR: تنظیمات فرم

en: Form Settings & Messages
fa_IR: تنظیمات فرم و پیام ها

en: Form Styling
fa_IR: در حال طراحی فرم

en: Form container style
fa_IR: کانتینر استایل فرم

en: Form mark-up
fa_IR: کد های فرم

en: Form preview
fa_IR: پیش نمایش فرم

en: Form saved.
fa_IR: فرم ذخیره شد.

en: Form updated.
fa_IR: فرم به روز شد.

en: Form usage
fa_IR: فرم استفاده شده

en: Form width
fa_IR: عرض فرم

en: Form:
fa_IR: فرم:

en: Forms
fa_IR: فرم‌ها

en: Forms & Settings
fa_IR: فرم ها و تنظیمات

en: Forms do not require a full page reload.
fa_IR: فرم های دیگر نیازی ندارند که صفحه را دوباره بارگذاری کنند.

en: From
fa_IR: از طرف

en: General error
fa_IR: خطا عمومی

en: General form settings
fa_IR: تنظیمات عمومی فرم

en: Generated HTML
fa_IR: ایجاد HTML

en: Get your API key here.
fa_IR: کلید API خود را از اینجا دریافت کنید.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
fa_IR: این آدرس ایمیل از در حال حاضر مشترک است. ممنون از شما!

en: Given email address is not subscribed.
fa_IR: آدرس ایمیل داده شده جزو مشترکین نیست.

en: Green Theme
fa_IR: پوسته سبز

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
fa_IR: برچسب های HTML مانند %s در نوشته برچسب مجاز می باشد.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
fa_IR: برچسب های HTML مانند %s را در فیلدهای پیام مجاز می باشد.

en: Hide form after a successful sign-up?
fa_IR: پنهان کردن فرم پس از ثبت نام موفق؟

en: I am using MailChimp for WordPress by @DannyvanKooten - it is great!
fa_IR: من از MailChimp for WordPress ساخته شده @DannyvanKooten استفاده میکنم - این عالیه!

en: I know. Don't bug me.
fa_IR: می دانم . مرا اذیت نکن.

en: ID
fa_IR: شناسه

en: INACTIVE
fa_IR: غیرفعال

en: IP Address
fa_IR: آدرس IP

en: If you %screated a custom stylesheet%s and want it to be loaded, select "custom form styles". Otherwise, choose the basic formatting styles or one of the default themes.
fa_IR: اگر شما %s یک stylesheet%s بسازید ،  "استایل های سفارشی فرم" را انتخاب کنید.

en: If you need an easier way to style your forms, consider <a href="%s">upgrading to MailChimp for WordPress Pro</a> which comes with an easy Styles Builder.
fa_IR: اگر شما به یک راه ساده تر برای استایل فرم های خود نیاز دارید ، افزونه را به <a href="%s">نسخه حرفه‌ای میل چمپ</a> ارتقاع دهید تا برایتان "سازنده استایل" فعال شود.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
fa_IR: اگر می خواهید از استایل های پیشفرض CSS استفاده کنید ،  "استایل فرم پایه " و یا یکی از پوسته های رنگی را انتخاب کنید

en: If you want to use sign-up checkboxes, select at least one MailChimp list to subscribe people to.
fa_IR: برای استفاده از چک باکس های ثبت نام ، حداقل یک لیست و یک فرم برای اضافه کردن به باکس انتخاب کنید.

en: Inherit
fa_IR: وابسته

en: Initial value
fa_IR: مقدار اولیه

en: Inline
fa_IR: درون خطی

en: Invalid CAPTCHA
fa_IR: امنیتی نامعتبر

en: Invalid email address
fa_IR: آدرس ایمیل نامعتبر

en: Italic
fa_IR: کج

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label for
fa_IR: برچسب برای

en: Label styles
fa_IR: استایل برچسب

en: Label width
fa_IR: عرض برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب

en: Last Month
fa_IR: ماه گذشته

en: Last Quarter
fa_IR: سه ماهه آخر سال

en: Last Week
fa_IR: هفته گذشته

en: Last Year
fa_IR: پارسال

en: Last edited
fa_IR: آخرین ویرایش

en: Last name of the current user
fa_IR: نام خانوادگی کاربر جاری

en: Leave a %s plugin review on WordPress.org
fa_IR: نظرتان را %s در بررسی افزونه WordPress.org بدهید

en: Leave empty for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
fa_IR: برای redirect نکردن خالی بگذارید. درغیر این صورت آدرس را کامل وارد کنید ، همراه با <code>http://</code>.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
fa_IR: برای عدم انتقال خالی بگذارید و یا <code>0</code> وارد کنید. و در صورت تمایل به انتقال آدرس را کامل وارد کنید، همراه با <code>http://</code>.

en: Left
fa_IR: چپ

en: License & API Settings
fa_IR: تنظیمات لاینسس و API

en: License Key
fa_IR: کلید لاینسس

en: License status
fa_IR: وضعیت لایسنس

en: Light Theme
fa_IR: پوسته روشن

en: List
fa_IR: لیست

en: List choice
fa_IR: انتخاب لیست

en: List(s)
fa_IR: لیست ها

en: Lists this form subscribes to
fa_IR: لیستی که مشترک آن میشوند

en: Load form styles (CSS)?
fa_IR: بارگذاری فرم استایل ها (CSS)؟

en: Load some default CSS?
fa_IR: بارگیری برخی از CSS های پیشفرض

en: Log
fa_IR: گزارش

en: Log Items
fa_IR: آیتم ها گزارش

en: Log items deleted.
fa_IR: آیتم های گزارش پاک شده است.

en: Looking for help?
fa_IR: به دنبال کمک هستید؟

en: MailChimp & License
fa_IR: MailChimp و لایسنس

en: MailChimp & Plugin License Settings
fa_IR: تنظیمات میل چمپ و لایسنس افزونه

en: MailChimp API Settings
fa_IR: تنظیمات API مربوط به MailChimp

en: MailChimp Lists
fa_IR: لیست های MailChimp

en: MailChimp Settings
fa_IR: تنظیمات

en: MailChimp Sign-Up Form
fa_IR: فرم ثبت نام MailChimp

en: MailChimp for WP Form
fa_IR: فرم MailChimp for WP

en: MailChimp for WordPress - Error
fa_IR: MailChimp for WordPress - خطا

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
fa_IR: این افزونه به زبان فارسی توسط <a href="https://profiles.wordpress.org/mehrban"> Mehr@ban </a> ترجمه شده است و با ارایه هر بروزرسانی افزونه بهینه تر خواهد شد. اگر مایل هستید که ترجمه های دیگری را از این افزونه ارایه دهید و به بهود آن کمک کنید از بخش <a href="%s"> پروژه ترجمه بازدید کنید</a>.

en: MailChimp settings for checkboxes
fa_IR: تنظیمات چک باکس ها MailChimp

en: Make sure to look at the <a href="%s">MailChimp for WordPress documentation</a>, the plugin <a href="%s">FAQ</a> or use the <a href="%s">support forums</a> on WordPress.org.
fa_IR: مطمئن شوید که از<a href="%s">MailChimp for WordPress documentation </a> و <a href="%s">FAQ</a> افزونه ویا از <a href="%s">support forums</a> بر روی WordPress.org استفاده کرده اید.

en: Manual CSS
fa_IR: CSS دستی

en: Merge variables:
fa_IR: ادغام متغیرها:

en: Messages
fa_IR: پیغام ها

en: MultiSite forms
fa_IR: فرم های چندسایته

en: Multiple forms
fa_IR: فرم‌های چندگانه

en: NOT CONNECTED
fa_IR: وصل نشده

en: Need help? Have a look at the <a href="%s">plugin documentation</a> or email us directly at <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.
fa_IR: به کمک احتیاج دارید؟ نگاهی به <a href="%s">مستندات افزونه </a> یا با ایمیل با ما ارتباط مستقیم داشته باشی. <a href="%s">support@mc4wp.com</a>.

en: New MailChimp Sign-Up
fa_IR: فرم جدید ثبت نام MailChimp

en: New Sign-Up
fa_IR: ثبت نام جدید

en: New line
fa_IR: خط جدید

en: Newsletter
fa_IR: خبرنامه

en: No
fa_IR: خیر

en: No MailChimp list(s) selected yet.
fa_IR: لیستی از MailChimp انتخاب نشده است.

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
fa_IR: هیچ لیستی پیدا نشد ، %s شما به MailChimp متصل هستید؟%s

en: No lists were found in your MailChimp account
fa_IR: هیچ لیستی در حساب MailChimp یافت نشد

en: No lists were found in your MailChimp account.
fa_IR: هیچ لیستی در حساب  MailChimp شما یافت نشد.

en: No subscribe requests found.
fa_IR: هیچ درخواست اشتراکی پیدا نشد.

en: Normal
fa_IR: نرمال

en: Not subscribed
fa_IR: مشترک نشده

en: Note that you've enabled double opt-in for the "%s" form. The user won't be added to the selected MailChimp lists until they confirm their email address.
fa_IR: توجه داشته باشید که شما double opt-in در فرم  "%s" فعال کردید. کاربران تا وقتی که ایمیل را تایید نکنن نمی توانند به لیست انتخاب شده MailChimp  اضافه شوند.

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
fa_IR: آخخخخخ ! مشکلی پیش آمده ، لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Optional Settings
fa_IR: تنظیمات اختیاری

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Other Form
fa_IR: فرم دیگر

en: Other errors
fa_IR: خطاهای دیگر

en: Other fields
fa_IR: فیلد های دیگر

en: Override the default checkbox label text for any given checkbox using the fields below.
fa_IR: نادیده گرفتن نوشته برچسب چک باکس "پیشفرض" برای همه چک باکس هایی که در فیلدهای زیر استفاده شده.

en: Padding
fa_IR: فاصله

en: Paste your license key here, as found in the email receipt.
fa_IR: کلید لاینسسی را که از ایمیل دریافت کردین را در اینجا وارد کنین.

en: Placeholder
fa_IR: نگهدارنده مکان

en: Please complete the CAPTCHA.
fa_IR: لطفا کد امنیتی را کامل کنید.

en: Please enter a license key in the field below first.
fa_IR: لطفا یک کلید لاینسس در فیلد زیر وارد کنید.

en: Please fill in the required fields.
fa_IR: لطفا موارد ضروری را وارد نمایید.

en: Please make sure the plugin is connected to MailChimp. <a href="%s">Provide a valid API key.</a>
fa_IR: لطفا اطمینان حاصل کنید که افزونه به MailChimp وصل شده باشد. <a href="%s">معتبر سازی کلید API</a>

en: Please provide a valid email address.
fa_IR: لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please select a list to subscribe to in the <a href="%s">checkbox settings</a>.
fa_IR: لطفا یک لیست عضویت را از  <a href=""%s"">گزینه تنظیمات</a>را انتخاب کنید.

en: Please select the sign-up form you'd like to show here in the <a href="%s">widget settings</a>.
fa_IR: لطفا یکی از فرم های ثبت نام که از آن خوشتان آمده است برای نمایش در <a href="%s">widget settings</a> انتخاب کنید.

en: Please use the same email address as you used when purchasing the plugin.
fa_IR: لطفا از همان آدرس ایمیلی که اقدام به خرید افزونه کردید استفاده کنید.

en: Pre-check the checkbox?
fa_IR: کنترل مقدماتی چک باکس؟

en: Red Theme
fa_IR: پوسته قرمز

en: Redirect to URL after successful sign-ups
fa_IR: انتقال به آدرس دلخواه بعد از اتمام موفق ثبت نام

en: Registration
fa_IR: ثبت نام

en: Registration form
fa_IR: فرم ثبت نام

en: Renew MailChimp lists
fa_IR: تازه سازی لیست های MailChimp

en: Renewed MailChimp cache.
fa_IR: کش MailChimp  تازه سازی شد.

en: Replace interest groups?
fa_IR: جایگزین interest groups؟

en: Replaced with a captcha field.
fa_IR: جایگزین با یک فیلد کد امنیتی.

en: Replaced with the current date (yyyy/mm/dd eg: %s)
fa_IR: جایگزین با تاریخ جاری (yyyy/mm/dd مثال: %s)

en: Replaced with the current site language, eg: %s
fa_IR: جایگزین با زبان فعلی سایت ، مثال: %s

en: Replaced with the current time (hh:mm:ss eg: %s)
fa_IR: جایگزین با زمان فعلی (hh:mm:ss مثال: %s)

en: Replaced with the form response (error or success messages).
fa_IR: جایگزین با فرم پاسخگو ( پیام های خطا یا موفقیت آمیز).

en: Replaced with the logged in user's email (or nothing, if there is no logged in user)
fa_IR: جایگزین با ایمیلی که کاربر وارد شده (یا با هیچ چیز ، اگر کاربر وارد نشده باشد)

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
fa_IR: جایگزین با تعداد مشترکینی که از لیست انتخاب شده اند.

en: Replaced with the visitor's IP address
fa_IR: جایگزین با آدرس IP بازدید کننده

en: Replaced with the visitor's email (if set in URL or cookie).
fa_IR: جایگزین با ایمیل بازدید کننده (اگر در URL و یا کوکی باشد).

en: Reports
fa_IR: گزارشات

en: Request error: "%s"
fa_IR: خطا درخواست: "%s"

en: Required field missing
fa_IR: فیلد های فراموش شده

en: Required field?
fa_IR: فیلد ضروری؟

en: Required form settings
fa_IR: تنظیمات مورد نیاز فرم

en: Review the plugin on your blog and link to <a href="%s">the plugin page</a>.
fa_IR: یک بررسی از افزونه بر روی بلاگتان بنویسید و به <a href="%s">صفحه افزونه</a> لینک کنید.

en: Right
fa_IR: راست

en: Save Form
fa_IR: ذخیره فرم

en: Save all changes
fa_IR: ذخیره تمامی تغییرات

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
fa_IR: اگر چک باکس در یک مکان عجیب و غریب ظاهر شده است "بله" را انتخاب کنید.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
fa_IR: اگر می خواهید افراد قبل از مشترک شدن ایمیل تایید دریافت کنند "بله" را انتخاب کنید. ( توصیه میشود)

en: Select "yes" if you want to replace the interest groups with the groups provided instead of adding the provided groups to the member's interest groups (only when updating a subscriber).
fa_IR: اگر می خواهید  interest groups و groups provided به جای افزودن به provided groups جایگزین member's interest groups شوند "بله"  را انتخاب کنید (تنها زمانی که یک مشترک در حال به روزرسانی است).

en: Select "yes" if you want to send your lists Welcome Email if a subscribe succeeds (only when double opt-in is disabled).
fa_IR: اگر می خواهید ایمیل خوش آمدگویی برای مشترکینی که عضویتشان موفق بوده ارسال شود  "بله" را انتخاب کنید.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers (instead of showing the "already subscribed" message).
fa_IR: اگر می خواهید مشترکین موجود بروز شوند  "بله" را انتخاب کنید. ( به جای نشان دادن پیام "شما از قبل مشترک بوده اید" )

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
fa_IR: اگر می خواهید به روزرسانی مشترکین موجود همرا با داده ها ارسال شود "بله" را انتخاب کنید.

en: Select "yes" if you want to use AJAX (JavaScript) to submit forms.
fa_IR: اگر می خواهید از آجاکس در فرم های ثبت نام استفاده کنید "بله" را انتخاب کنید.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
fa_IR: اگر می خواهید بعد از آن که ثبت نام با موفقیت به پایان رسید فرم پنهان شود "بله" را انتخاب کنید.

en: Select Color
fa_IR: انتخاب رنگ

en: Select MailChimp field..
fa_IR: انتخاب فیلد MailChimp..

en: Select at least one list first.
fa_IR: اول یک لیست انتخاب کنید.

en: Select form to build styles for:
fa_IR: انتخاب فرم برای build styles :

en: Select the form to show
fa_IR: انتخاب فرم برای نمایش

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
fa_IR: لیستی که می خواهید افرادی که چک باکس را پرکرده اند مشترک آن  شوند را انتخاب کنید.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
fa_IR: لیستی که می خواهید افرادی که پس از ارسال فرم مشترک آن شوند را انتخاب کنید.

en: Selecting a form will automatically add the sign-up checkbox to it.
fa_IR: در زمان انتخاب یک فرم به صورت خودکار چک باکس به فرم ثبت نام اضافه خواهد شد.

en: Send Welcome Email?
fa_IR: ارسال ایمیل خوش آمدگویی؟

en: Send an email copy of the form data?
fa_IR: ارسال یک ایمیل از کپی داده های فرم؟

en: Send the copy to this email:
fa_IR: ارسال کپی به این ایمیل:

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Shortcode
fa_IR: کدکوتاه

en: Show these lines:
fa_IR: نمایش این خطوط:

en: Sign me up for the newsletter!
fa_IR: من را در خبرنامه ثبت نام کن!

en: Sign up
fa_IR: ثبت نام

en: Sign-Up Forms
fa_IR: فرم های ثبت نام MailChimp

en: Some differences with this free version of the plugin:
fa_IR: برخی از تفاوت های این نسخه با نسخه رایگان افزونه:

en: Source
fa_IR: منبع

en: Statistics
fa_IR: آمار

en: Styles Builder
fa_IR: استایل ساز

en: Submit Button
fa_IR: دکمه ثبت و ارسال

en: Submit button
fa_IR: دکمه ارسال

en: Subscribe
fa_IR: اشتراک

en: Subscribe / unsubscribe action
fa_IR: اشتراک  / لغو اشتراک

en: Subscribe / unsubscribe choice
fa_IR: انتخاب اشتراک و یا لغو اشتراک

en: Subscribed
fa_IR: مشترک

en: Success
fa_IR: موفقیت انجام شد

en: Success text color
fa_IR: رنگ نوشته موفقیت

en: Successfully subscribed
fa_IR: اشتراک با موفقیت انجام شد

en: Text alignment
fa_IR: ترازبندی نوشته

en: Text color
fa_IR: رنگ نوشته

en: Text size
fa_IR: اندازه نوشته

en: Text style
fa_IR: استایل نوشته

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your e-mail inbox.
fa_IR: باتشکر از شما, درخواست ثبت نام شما با موفق آمیز بود! لطفا ایمیلتان را چک کنید.

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
fa_IR: باتشکر از شما, درخواست ثبت نام شما با موفق آمیز بود! لطفا ایمیلتان را برای تایید چک کنید.

en: The %sCSS Stylesheet%s has been created.
fa_IR: %sCSS Stylesheet%s ساخته شد.

en: The <a href="%s" target="_blank">plugin FAQ</a> lists the various CSS selectors you can use to target the different form elements.
fa_IR: در <a href="%s" target="_blank">plugin FAQ</a> شما می توانید موارد مختلفی از CSS هارا ببینید و از آن ها برای ایجاد المنت‌های مختلف استفاده کنید.

en: The CSS rules you enter here will be appended to the custom stylesheet.
fa_IR: قوانین CSS که اینجا وارد میکنید به stylesheet سفارشی اضافه خواهد شد.

en: The MailChimp server returned the following error message as a response to our sign-up request:
fa_IR: سرور MailChimp  یک پیغام خطا در پاسخ به در خواست عضویت بازگردانده است :

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
fa_IR: با استفاده از متغیرهای لیست زیر شما میتوانید <a href="%s">برخی از محتوای پویا و یا پیام های خطا و موفقیت را به فرم خود اضافه کنید</a>.

en: The following settings apply to <strong>all</strong> forms but can be overridden on a per-form basis.
fa_IR: این تنظیمات بر روی <strong>همه</strong> فرم ها اعمال میشود اما می توان اساس هر فرم را بازنویسی کرد.

en: The plugin can only fetch a maximum of 100 lists from MailChimp, only your first 100 lists are shown.
fa_IR: این افزود فقط میتواند 100 لیست از MailChimp وارد کند ، 100 لیست اول نشان داده شده.

en: The table below shows your MailChimp lists data. If you applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew your cached data.
fa_IR: جدول زیر به شما لیست داده MailChimp را نشان میدهد . اگر تغییراتی در لیست MailChimp خود اعمال میکنید لطفا با استفاده از دکمه زیر داده های کش را تازه سازی کنید.

en: The text that shows when a general error occured.
fa_IR: این نوشته وقتی خطای عمومی رخ دهد نمایش داده میشود.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
fa_IR: این نوشته وقتی که فیلدهای ضروری فراموش و یا پرنشده باشد نمایش داده میشود.

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
fa_IR: این نوشته وقتی که آدرس ایمیلی با موفقیت در لیست انتخاب شده مشترک میشود نشان داده میشود.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
fa_IR: این نوشته وقتی که آدرس ایمیل نا معتبر باشد نمایش داده میشود.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
fa_IR: این نوشته وقتی که ایمیل دریافتی از قبل در لیست انتخاب شده مشترک شده باشد نمایش داده میشود.

en: The value of the <strong>FNAME</strong> field, if set.
fa_IR: این مقدار فیلد <strong>FNAME</strong> است ، اگر تنظیم شده باشد.

en: There is an <a href="%s">affiliate program</a> as well.
fa_IR: همچنین می توانید <a href="%s">همکاری در فروش</a> برنامه داشته باشید.

en: This allows you to personalise your form or response messages.
fa_IR: اینها به شما اجازه میدهند فرم و پیام های پاسخ را شخصی سازی کنید.

en: This email was auto-sent by the MailChimp for WordPress plugin.
fa_IR: ایمیل به صورت خودکار توسط MailChimp for WordPress plugin ارسال شده است.

en: This is the data that was sent to MailChimp:
fa_IR: این اطلاعات به MailChimp فرستاده شد است:

en: This message is only visible to administrators for debugging purposes.
fa_IR: این پیام فقط برای مدیران قابل مشاهده بوده و برای اشکال زدایی است .

en: This option is only available in MailChimp for WordPress Pro.
fa_IR: این گزینه فقط در MailChimp for WordPress Pro فعال است.

en: This plugin has an even better premium version, you will absolutely love it.
fa_IR: این افزونه دارای یک نسخه حرفه‌ای است ، که شما عاشقش میشید .

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
fa_IR: این افزونه به هیچ عنوان وابسته و یا توسط میل چمپ توسعه نیافته است .

en: This site has not been activated properly on mc4wp.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
fa_IR: این سایت به درستی بر روی mc4wp.com فعال نشده که در نتیجه نمی تواند به روزرسانی های آینده را چک کند. لطفا سایتتان را با یک کلید معتبر فعال کنید.

en: Tick "yes" if you want to receive an email with the form data for every sign-up request.
fa_IR: اگر می خواهید ایمیلی از داده های فرم هر درخواست ثبت نام برایتان ارسال شود ، "بله" را تیک بزنید.

en: Tip: have a look at our <a href="%s">knowledge base</a> articles on <a href="%s">creating an inline form</a> or <a href="%s">styling your form</a> in general.
fa_IR: نکته: به طور کلی نگاهی به <a href="%s">knowledge base</a> مقالات در <a href="%s">creating an inline form</a> یا <a href="%s">styling your form</a> بیندازید.

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: To use sign-up checkboxes, select at least one list and one form to add the checkbox to.
fa_IR: برای استفاده از چک باکس های ثبت نام ، حداقل یک لیست و یک فرم برای اضافه کردن  چک باکس به آن انتخاب کنید.

en: To use the MailChimp sign-up form, configure the form below and then either paste %s in the content of a post or page or use the  widget.
fa_IR: برای استفاده از فرم ثبت نام MailChimp  ، فرم زیرا پیکربندی کنید و کد %s را در نوشته ، برگه و یا ویجت استفاده کنید.

en: Today
fa_IR: امروز

en: Toggle license status
fa_IR: تغییر وضعیت لایسنس

en: Top Bar
fa_IR: نوار بالا

en: Tweet about MailChimp for WordPress
fa_IR: درباره ی MailChimp for WordPress توییت کنید

en: Type
fa_IR: نوع

en: Unsubscribe
fa_IR: لغو اشتراک

en: Unsubscribed
fa_IR: لغو اشتراک

en: Update Form
fa_IR: فرم به روزرسانی

en: Update existing subscribers?
fa_IR: بروزرسانی مشترکین موجود؟

en: Upgrade Now
fa_IR: ارتقاع دهید

en: Upgrade to MailChimp for WordPress Pro
fa_IR: به MailChimp for WordPress Pro ارتقاع دهید

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ارتقاع به نسخه Pro

en: Use %s in your Contact Form 7 mark-up to add a sign-up checkbox to your CF7 forms.
fa_IR: از %s در Contact Form 7  برای اضافه کردن یک چک باکس ثبت نام در فرم  های CF7 تان استفاده کنید.

en: Use the fields below to create custom styling rules for your forms.
fa_IR: از فیلد های زیر برای ساخت سفارشی styling rules برای فرم هایتان استفاده کنید.

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
fa_IR: از کدکوتاه %s برای نمایش این فرم در داخل ویجت، پست ، برگه و یا متن استفاده کنید.

en: Use the tool below to generate the HTML for your form fields.
fa_IR: از ابزار زیر  برای تولید HTML فیلد های فرم خود استفاده کنید.

en: Use this to create a more specific (and thus more "important") CSS selector.
fa_IR: از این برای ساخت ( و به این ترتیب "مهم تر" کردن) CSS selector استفاده کنید.

en: Variables
fa_IR: متغیرها

en: View Demo
fa_IR: نمایش دمو

en: Vote "works" on the WordPress.org plugin page
fa_IR: به کارها در صفحه افزونه WordPress.org رای بدید

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
fa_IR: وقتی که از متد لغو اشتراک استفاده شود ، این نوشته برای ایمیل هایی که جزو مشترکین نبوده اند نمایش داده میشود.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
fa_IR: وقتی که از متد لغو اشتراک استفاده شده این نوشته برای ایمیل هایی که با موفقیت اشتراکشان از لیست لغو شده نشان داده میشود.

en: WooCommerce checkbox position
fa_IR: موقعیت چک باکس ووکامرس

en: Wrap in paragraph %s tags?
fa_IR: قرار دادن در برچسب پاراگراف %s

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes, load basic form styles
fa_IR: بله، فرم پایه را بارگذاری کن

en: Yes, load default form theme
fa_IR: بله،فرم پیشفرض قالب را بارگذاری کن

en: Yes, load my custom form styles
fa_IR: بله ، استایل های سفارشی من را بارگذاری کن

en: Yesterday
fa_IR: دیروز

en: You are not loading your custom stylesheet at this moment. To apply these styles on your site, select "load custom form styles" in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
fa_IR: شما در این لحظه نمی توانید stylesheet  های سفارشی را بارگذاری کنید. برای اینک از این استایل ها در سایتتان استفاده کنید، "بارگذاری استایل های سفارشی  " را در <a href="%s">تنظیمات فرم MailChimp for WordPress </a> انتخاب کنید.

en: You can add the CSS rules to your theme stylesheet using the <a href="%s">Theme Editor</a> or by using a plugin like %s
fa_IR: شما با استفاده <a href="%s">ویرایشگر قالب</a> و یا استفاده از افزونه %s میتوانید قواعد جدیدی به قالب stylesheet خود اضافه کنید.

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
fa_IR: شما می توانید فرم ثبت نام خود را از<a href="%s">بخش تنظیمات میل چمپ</a> ویرایش کنید.

en: You disabled logging using the %s filter. Re-enable it to use the Reports page.
fa_IR: شما واردن شدن را با استفاده از فیلتر %s غیرفعال کردید. دوباره آن را با استفاده از صفحه گزارش فعال کنید.

en: You don't have any sign-up forms. <a href="%s">Create one now.</a>
fa_IR: شما هیچ فرم ثبت نام ندارید. <a href="%s">همین الان یکی بسازید</a>

en: You have not created any sign-up forms yet. Time to do so!
fa_IR: شما هنوز هیچ فرم ثبت نام ایجاد نکرده اید . وقت برای انجام این کار بگذارید !

en: You need to have JavaScript enabled to see a preview of your form.
fa_IR: شما نیاز دارید که JavaScript را فعال کنید تا بتوانید پیشنمایش فرمتان را ببینید.

en: You were successfully unsubscribed.
fa_IR: با موفقیت اشتراک شما لغو شد.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">reset</a> or <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
fa_IR: حد مجاز فعالسازی شما رسیده است. شما باید  <a href="%s">ریست</a> یا <a href="%s">لایسنستان را ارتقاع دهید</a> تابتوانید بر روی سایت استفاده کنید.

en: Your %s license has been activated. You have an unlimited license.
fa_IR: لایسنس %s شما فعال شد. شما حالا یک لایسنس نامحدود دارید.

en: Your %s license has been activated. You have used %d/%d activations.
fa_IR: لایسنس %s شما فعال شد. شما از فعالساز های %d/%d استفاده کردید.

en: Your %s license has been deactivated.
fa_IR: لایسنس %s غیرفعال می باشد.

en: Your %s license will expire on %s.
fa_IR: لایسنس %s شما %s منقضی میشود.

en: Your MailChimp API key
fa_IR: کلید API مربوط MailChimp شما

en: Your email address
fa_IR: ایمیل شما

en: Your form is missing the following (required) form fields:
fa_IR: یکی از فیلد های (ضروری) که در زیر میبینید وجود ندارد:

en: Your license has expired. You must <a href="%s">renew your license</a> if you want to use it again.
fa_IR: لایسنس شما منقضی شده است. اگر می خواهید دوباره از آن استفاده کنید باید <a href="%s">لایسنستان را تمدید کنید</a>.

en: Your plugin license has expired. You will no longer have access to plugin updates unless you <a href="%s">renew your license</a>.
fa_IR: لایسنس افزونه شما تمام شده است. شما دیگر به بروزرسانی های افزونه دسترسی ندارید مگر اینکه <a href="%s">لایسنستان را تمدید کنید</a>.

en: bbPress: New Reply
fa_IR: bbPress: پاسخ جدید

en: bbPress: New Topic
fa_IR: bbPress: موضوع جدید

en: deleted
fa_IR: پاک شد

en: px or %
fa_IR: px یا %

en: you are <strong>not</strong> receiving updates.
fa_IR: شما در حال دریافت <strong>هیچ</strong> به روزرسانی ای نیستید.

en: you are receiving updates
fa_IR: شما در حال دریافت به روزرسانی ها هستید
