Slideshow Plugin - en to fa_IR translation catalogue (145 entries)

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: New
fa_IR: جدید

en: Are you sure you want to delete this custom style?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که میخواهید این استایل را حذف کنید

en: Light
fa_IR: روشن

en: Dark
fa_IR: تیره

en: Untitled
fa_IR: بدون عنوان

en: Yes
fa_IR: بله

en: No
fa_IR: نه

en: The style used for this slideshow
fa_IR: استایل استفاده شده برای این نمایشگر اسلاید

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom style editor
fa_IR: ویرایشگر استایل سفارشی

en: Animation used for transition between slides
fa_IR: انیمیشن برای حرکت اسلایدها

en: Slide
fa_IR: اسلاید

en: Fade
fa_IR: محو شدن

en: Animation
fa_IR: انیمیشن

en: Number of seconds the slide takes to slide in
fa_IR: مدت زمان حرکت به اسلاید بعدی

en: Number of seconds the description takes to slide in
fa_IR: مدت زمان نمایش توضیحات اساید

en: Seconds between changing slides
fa_IR: مدت زمان وقفه برای هر اسلاید

en: Number of slides to fit into one slide
fa_IR: تعداد اسلایدها برای جا دادن داخل یک اسلاید

en: Display
fa_IR: نمایش

en: Width of the slideshow, set to parent&#39;s width on 0
fa_IR: عرض نمایشگر اسلاید با تگ اصلی وقتی که روی 0 تنظیم کنید، ست می شود.

en: Height of the slideshow
fa_IR: ارتفاع نمایشگر اسلاید

en: Height of the description boxes
fa_IR: ارتفاع جعبه توضیحات

en: Fit image into slide (stretching it)
fa_IR: متناسب با تصویر به اسلاید (کشش)

en: Show title and description
fa_IR: نمایش عنوان و توضیحات

en: Hide description box, it will pop up when a mouse hovers over the slide
fa_IR: پنهان کردن جعبه توضیحات تا زمانی که موشواره ماوس بر روی اسلاید حرکت کند

en: Automatically slide to the next slide
fa_IR: حرکت خودکار اسلاید به اسلاید بعدی

en: Control
fa_IR: کنترل

en: Return to the beginning of the slideshow after last slide
fa_IR: بازگشت خودکار به ابتدا پس از نمایش آخرین اسلاید

en: Activate buttons (so the user can scroll through the slides)
fa_IR: فعال کردن دکمه ها (به طوری که کاربر می تواند اسلایدها را حرکت دهد)

en: Show control panel (play and pause button)
fa_IR: نمایش دکمه های حرکت خودکار و مکث

en: Slideshows
fa_IR: نمایشگرها

en: Slideshow
fa_IR: نمایشگر

en: Add New Slideshow
fa_IR: اضافه کردن نمایشگر جدید

en: Edit slideshow
fa_IR: ویرایش نمایشگر

en: New slideshow
fa_IR: نمایشگر جدید

en: View slideshow
fa_IR: مشاهده نمایشگر

en: Search slideshows
fa_IR: جستجوی نمایشگر

en: No slideshows found
fa_IR: نمایشگری یافت نشد

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Slides List
fa_IR: فهرست اسلایدها

en: Slideshow Style
fa_IR: سبک نمایشگر

en: Slideshow Settings
fa_IR: تنظیمات نمایشگر

en: Insert
fa_IR: درج

en: Add slides to this slideshow by using one of the buttons above.
fa_IR: افزودن اسلاید به این نمایشگر با استفاده از یکی از دکمه های بالا.

en: No slideshow selected.
fa_IR: نمایشگری انتخاب نشده

en: More results loaded
fa_IR: نتایج بیشتر لود شده

en: Load more results
fa_IR: بارگیری نتایج بیشتر

en: No images were found, click here to upload some.
fa_IR: تصویری یافت نشد، برای آپلود تصاویر جدید اینجا را کلیک کنید.

en: Are you sure you want to delete this slide?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که میخواهید این اسلاید را حذف کنید؟

en: Insert image slide
fa_IR: درج تصویر اسلاید

en: Maximum width. When maximum width is 0, maximum width is ignored
fa_IR: حداکثر عرض. با تنظیم حداکثر عرض روی 0 حداکثر عرض نادیده گرفته می شود

en: More info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Proportional relationship%s between slideshow's width and height (width:height)
fa_IR: رابطه متناسب %s بین طول و عرض نمایشگر اسلاید  (width:height)

en: Slideshow's height
fa_IR: ارتفاع نمایشگر

en: Image behaviour
fa_IR: نحوه نمایش تصویر

en: Shrink slideshow's height when width shrinks
fa_IR: کوچک کردن ارتفاع نمایشگر وقتی که عرض آن کم می شود

en: Enable responsiveness (Shrink slideshow's width when page's width shrinks)
fa_IR: فعال کردن واکنش (کوچک کردن عرض نمایشگر وقتی عرض صفحه کم می شود)

en: Hide description box, pop up when mouse hovers over
fa_IR: پنهان بودن توضیحات تا زمانی که موشواره موس بر روی آن حرکت کند

en: Pause slideshow when mouse hovers over
fa_IR: توقف نمایشگر هنگامی که موشواره موس بر روی آن حرکت کرد

en: Activate navigation buttons
fa_IR: دکمه های هدایتگر چپ و راست فعال

en: Hide navigation buttons, show when mouse hovers over
fa_IR: پنهان بودن دکمه های هدایتگر تا وقتی که موشواره ماوس بر روی آن حرکت کرد.

en: Activate pagination
fa_IR: فعال کردن صفحه بندی

en: Hide pagination, show when mouse hovers over
fa_IR: پنهان بودن صفحه بندی تا وقتی که موشواره ماوس بر روی آن حرکت کرد.

en: Activate control panel (play and pause button)
fa_IR: فعال شدن دکمه های حرکت خودکار و مکث

en: Hide control panel, show when mouse hovers over
fa_IR: پنهان بودن صفحه کنترل تا وقتی که موشواره موس بر روی آن حرکت کرد.

en: Wait until the next slide has loaded before showing it
fa_IR: مکث کوتاه برای بارگذاری و نمایش تصویر بعدی

en: Show a loading icon until the first slide appears
fa_IR: نمایش آیکون بارگذاری قبل از نمایش اولین اسلاید

en: Randomize slides
fa_IR: اسلاید تصادفی

en: Avoid content filter (disable if '%s' is shown)
fa_IR: اجتناب از فیلتر محتوا (غیر فعال کرد '%s' نشان داده شده است)

en: Slide Left
fa_IR: کشویی به چپ

en: Slide Right
fa_IR: کشویی به راست

en: Slide Up
fa_IR: کشویی به بالا

en: Slide Down
fa_IR: کشویی به پائین

en: Direct Fade
fa_IR: محو شدن مستقیم

en: Random Animation
fa_IR: انیمیشن تصادفی

en: Natural and centered
fa_IR: طبیعی در وسط کادر

en: Crop to fit
fa_IR: حذف بخش های خارج از کادر

en: Stretch to fit
fa_IR: کشش به اندازه کادر

en: Miscellaneous
fa_IR: متفرقه

en: Enables you to show your slideshows in the widget area of your website.
fa_IR: شما قادر خواهید بود نمایشگر اسلاید خود را در منطقه ابزارک وب سایت خود را نشان دهید.

en: Slideshow Widget
fa_IR: ابزارک نمایشگر اسلاید

en: Default stylesheets
fa_IR: شیوه نامه پیش فرض

en: Create a new custom style from this style
fa_IR: ایجاد استایل جدید از روی این

en: Customize
fa_IR: سفارشی

en: Custom stylesheets
fa_IR: شیوه نامه سفارشی

en: Edit this style
fa_IR: ویرایش این استایل

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Delete this style
fa_IR: حذف این استایل

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Click 'Customize' to create a new custom stylesheet.
fa_IR: برای ایجاد یک شیوه نامه جدید بر روی 'سفارشی' کلیک کنید.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Style
fa_IR: استایل

en: Note
fa_IR: یادداشت

en: The settings set on this page apply only to newly created slideshows and therefore do not alter any existing ones. To adapt a slideshow's settings, %sclick here.%s
fa_IR: تنظیمات در این صفحه فقط روی  به نمایشگر اسلایدهایی که از این پس ایجاد می شود اعمال خواهد شد و هیچ کدام از نمایشگرهای موجود را تغییر نخواهد داد. برای انطباق تنظیمات روی همه نمایشگرها %sاینجا کلیک کنید%s.

en: Default Slideshow Settings
fa_IR: تنظیمات پیش فرض نمایشگر اسلاید

en: settings
fa_IR: تنظیمات

en: Default Slideshow Stylesheet
fa_IR: پیش فرض سبک نمایشگر

en: Add slideshows
fa_IR: افزودن نمایشگر

en: Edit slideshows
fa_IR: ویرایش نمایشگر

en: Delete slideshows
fa_IR: حذف نمایشگر

en: User Capabilities
fa_IR: قابلیت این کاربر

en: Select the user roles that will able to perform certain actions.
fa_IR: با تعیین نقش کاربران، آنها قادر به انجام اقدامات خاص خواهند بود.

en: Untitled role
fa_IR: نقش بدون عنوان

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Stylesheet location
fa_IR: محل شیوه نامه

en: top
fa_IR: بالا

en: bottom
fa_IR: پائین

en: Custom Styles
fa_IR: استایل سفارشی

en: To use this slideshow in your website either add this piece of shortcode to your posts or pages
fa_IR: برای استفاده از این نمایشگر، می توانید این کد کوتاه شده را در برگه یا نوشته های خود اضافه کنید

en: Or add this piece of code to where ever in your website you want to place the slideshow
fa_IR: و یا با اضافه کردن این کد، می توانید این نمایشگر را در هرکجای سایت خود قرار دهید

en: Or go to the %swidgets page%s and show the slideshow as a widget.
fa_IR: یا  در %sبخش ابزارک%s و استفاده از نمایشگر در ابزارک

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Text slide
fa_IR: اسلاید متن

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Background color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: URL
fa_IR: آدرس وب

en: Open URL in
fa_IR: باز کردن آدرس وب در

en: Same window
fa_IR: پنجره جاری

en: New window
fa_IR: پنجره جدید

en: Video slide
fa_IR: اسلاید ویدیو

en: Youtube Video ID
fa_IR: شناسه ویدیو در یوتوب

en: Image slide
fa_IR: اسلاید تصویر

en: An error occurred while loading this slide, and it will not be present in the slideshow
fa_IR: هنگام بارگذاری این اسلاید خطا رخ داد و در نمایشگر اضافه نشد.

en: Delete slide
fa_IR: حذف اسلاید

en: Custom styles can be created and customized %shere%s.
fa_IR: استایل سفارشی را در %s اینجا %s می توان ایجاد و در آن تغییرات اعمال کرد

en: Help to keep this plugin free!
fa_IR: کمک به حفظ این افزونه !

en: In order to keep you provided with the newest features, updates and bug fixes, a lot of motivation is required. Therefore I'm kindly asking you to consider making a small donation to the plugin or rating it as 5-stars on Wordpress.org. Thank you in advance!
fa_IR: درود بر شما. برای توسعه بیشتر و رفع اشکال این افزونه، به انگیزه بیشتری نیازمندیم. شما می توانید با مراجعه به wordpress.org و اعطای رتبه 5 ستاره به ما انگیزه بیشتری دهید. بی گمان مهرورزی شما با ارائه زود هنگام نسخه های بعدی به بهترین شکل پاسخ داده خواهد شد.

en: Rate on Wordpress.org
fa_IR: رای دادن در Wordpress.org

en: Frequently Asked Questions (FAQ)
fa_IR: پرسش و پاسخهای متداول (FAQ)

en: Insert a Slideshow
fa_IR: قراردادن یک نمایشگر

en: Insert Slideshow
fa_IR: قراردادن نمایشگر

en: Select a slideshow
fa_IR: انتخاب یک نمایشگر

en: Untitled slideshow
fa_IR: نمایشگر بدون عنوان

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: It seems you haven't created any slideshows yet. %sYou can create a slideshow here!%s
fa_IR: به نظر می رسد هنوز هیچ نمایشگری ایجاد نکرده اید. %sشما می توانید یک نمایشگر ایجاد کنید.%s

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search images by title or ID
fa_IR: تصاویر جستجو صورت اساس عنوان یا شناسه

en: Don't let search engines follow link
fa_IR: موتورهای جستجو اجازه ندارند این لینک را دنبال کنند

en: Alternative text
fa_IR: متن جایگزین

en: Text color
fa_IR: رنگ متن

en: (Leave empty for a transparent background)
fa_IR: (خالی به عنوان یک پس زمینه شفاف)

en: Show related videos
fa_IR: نمایش ویدیوهای مرتبط

en: Upload/Manage Images
fa_IR: آپلود / مدیریت تصاویر

en: Random Slideshow
fa_IR: نمایشگر اسلاید تصادفی
